Zamknij

Big Brother 2: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Piotr Krajewski
11.09.2019 15:39
Big Brother 2: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?
fot. Piotr Molecki/East News

Premiera nowej edycji programu Big Brother wzbudza duże zainteresowanie, szczególnie wśród fanów poprzednich edycji. Wiele osób zastanawia się, kto jest Wielkim Bratem w Big Brotherze 2. Sprawdzamy, co wiadomo na ten temat i kto do tej pory użyczał swojego głosu w programie.

Kto jest Wielkim Bratem? Big Brother 2 i premiera nowej edycji programu została zaplanowana w połowie września. Sprawdzamy, kto użyczy głosu Wielkiemu Bratu i kto nim był w poprzednich edycjach.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2 - kto jest Wielkim Bratem w 2. edycji programu? 

Wiadomo już, kto jest Wielkim Bratem w nowej edycji programu Big Brother 2019! Jego głos po raz pierwszy widzowie mogli usłyszeć w niedzielę, 17 marca 2019 roku. Właśnie wtedy nastąpiła premiera pierwszej edycji Big Brothera. Dla wielu widzów mogło to być zaskoczeniem, ponieważ okazało się, że tym razem Wielki Brat jest kobietą. Głosu użycza Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny.

Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?

W 2. edycji programu swoich sił znów spróbuje 16 ochotników. Do programu mógł zgłosić się każdy kto ukończył 18 lat. Transmisja Big Brothera 2 będzie dostępna na platformie internetowej player.pl. W telewizji, program Big Brother 2 będzie można oglądać w TVN 7.

» Big Brother 2019: live stream. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Zobacz także

Kto był Wielkim Bratem w Big Brotherze?

Słynny głos Wielkiego Brata z polskiej edycji programu do tej pory należał do Jarosława Ostaszkiewicza. Osobę stojącą za postacią Wielkiego Brata widzowie poznali na zakończenie trzeciej edycji Big Brothera. Jarosław Ostaszkiewicz, posiadacz "najsłynniejszego głosu w polskiej telewizji", pracował wcześniej jako reżyser teatralny. Po przygodzie z Big Brotherem Ostaszkiewicza mogliśmy zobaczyć m.in. jako prowadzącego program "Oko za oko" w stacji TVN.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother to pierwsze reality show na świecie. Jego historia sięga 1997 roku – wtedy to w holenderskiej telewizji wymyślono charakterystyczny format tego programu.

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

 

Nazwa programu "Big Brother" wzięła się od imienia jednego z bohaterów antyutopii George'a Orwella zatytułowanej "Rok 1984", gdzie przedstawiony został obraz państwa totalitarnego, w którym Wielki Brat kontrolował całe życie mieszkańców.

"Big Brother" 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

RadioZET.pl/KP