Zamknij

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych w 2. edycji?

Piotr Krajewski
25.09.2019 13:49
Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?
fot. Piotr Molecki/East News

Premiera nowego Big Brothera już podczas pierwszej edycji wzbudzała duże zainteresowanie telewidzów. Przy drugiej serii wiele osób wciąż zastanawia się, ile dni uczestnicy programu będą musieli spędzić w domu Wielkiego Brata lub ile trwa Big Brother 2 i kiedy finał programu. Sprawdzamy najważniejsze informacje o reality-show.

Ile trwa Big Brother 2, ile dni uczestnicy spędzą w domu Wielkiego Brata i kiedy finał programu? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zobaczymy w 2. edycji show?

W piątek, 13 września 2019 roku TVN7 rozpocznie emisję 2. edycji Big Brothera - reality-show, które powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. O godzinie 20.00 nastąpi premiera Big Brothera 2, którego tym razem główną twarzą ma być Gabi Drzewiecka. Program zdominuje wiosenną ramówkę stacji, ponieważ odcinki emitowane będą codziennie.

Big Brother 2 - kto poprowadzi Big Brothera jesienią, czyli 2. edycję programu?

Program Big Brother 2 łącznie potrwa około 3 miesiące. Odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godzinie 20.00. Będzie to główny odcinek, który potrwa jedną godzinę. To właśnie w tym paśmie w wybrany dzień tygodnia na żywo przeprowadzone zostaną nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą uczestników zagrożonych odejściem z programu. Widzowie wybiorą osobę, która w piątkowy wieczór zakończy przygodę z "Big Brotherem". Później - po godz. 23.00 - stacja pokaże "Big Brother Nocą" (od poniedziałku do czwartku).

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

W piątkowy wieczór TVN7 emitował na żywo "Big Brother Arena" o godzinie 20.00, a tuż po tym trwający pół godziny "Big Brother +". TVN7 podjęło decyzję o zmianie emisji programu Big Brother Arena. Od 29 września odcinek na żywo emitowany będzie w każdą niedzielę o godzinie 20.00 na antenie TVN7.

W dni powszednie w TVN7 będzie można obejrzeć dodatkowo trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata:

  • "Big Brother - Pobudka" - o godzinie 9.50
  • "Big Brother - Popołudnie" - o godzinie 14.25
  • "Big Brother - Podwieczorek" - o godzinie 17.30

Wejścia antenowe na żywo potrwają kilka minut i mają zwiększać interakcję widzów z uczestnikami. Drugą edycję Big Brothera 2019 online będzie można oglądać w serwisie Player.pl.

» Big Brother 2019: transmisja online. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Oprócz TVN7 i Player.pl, nową edycję Big Brothera będzie można oglądać raz w tygodniu na antenie głównej TVN. W każdą niedzielę o 17.00 stacja przygotuje dla widzów godzinny program "Big Brother Tydzień". Będzie to podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia i krótki przegląd ze wszystkich odcinków emitowanych w TVN7: od ostatnich eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje.

Zobacz także

Ile dni trwa Big Brother 2019 i kiedy finał programu?

Big Brother 2019 rozpocznie się w piątek, 13 września 2019 roku i potrwa około 90 dni. Finał programu odbędzie się prawdopodobnie w połowie grudnia 2019 roku.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Nowy Big Brother nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. W edycji wystąpi około 16 uczestników (lub więcej), którzy wprowadzą się do domu wolnostojącego. Uczestnicy zostali wybrani w castingu. Do jesiennej edycji Big Brothera 2 do 12 sierpnia zgłosiło się 28 tysięcy osób. 

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą wykonywać zadania, podzielone na tzw. tygodnie tematyczne (podobnie jak w pierwszych edycjach "BB" w TVN). Tygodniowe misje będą zaliczane przez Wielkiego Brata. Od współpracy całej grupy oraz kreatywności poszczególnych zawodników zależy zdobycie odpowiednich profitów, np. papierosów. 

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/KP