Zamknij

Big Brother 2 - kto poprowadzi Big Brothera jesienią, czyli 2. edycję programu?

Karolina Piotrowska
11.09.2019 13:00
Big Brother 2 - kto poprowadzi Big Brothera jesienią, czyli 2. edycję programu?
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto poprowadzi Big Brothera 2, czyli jesienną edycję programu? Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w sierpniu, Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się w nowych odcinkach show TVN. Sprawdzamy, kto zostanie gospodarzem Big Brothera 2 jesienią i kim jest nowa prowadząca.

Big Brother 2 - kto poprowadzi Big Brothera jesienią, czyli 2. edycję programu? Sprawdzamy, co wiadomo na ten temat, dlaczego nastąpiły zmiany w programie i kto poprowadzi 2. edycję Big Brothera w TVN7.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - kto poprowadzi Big Brothera jesienią 2019 roku?

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka poprzednia prowadząca Big Brothera Agnieszka Woźniak-Starak zapowiedziała, że nie pojawi się w żadnym z jesiennych programów TVN. Dyrektor programowy stacji oraz jej gwiazdy zadeklarowali duże wsparcie ze swojej strony.

Widzowie zastanawiali się jednak, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej 2. edycji Big Brothera. Wiemy już, że Big Brothera jesienią poprowadzi Gabi Drzewiecka. Potwierdziła ona na swoim Instagramie, że niebawem zostanie gospodynią show TVN. Dodała, że decyzja była dla niej ciężka ze względu na tragedię, która dotknęła rodzinę Woźniaków-Staraków. 33-letnia dziennikarka stwierdziła również, że Agnieszka Woźniak-Starak podniosła wysoko poprzeczkę. 

Gabi Drzewiecka poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Kim jest Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca Big Brothera 2?

Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca 2. edycji Big Brothera to gwiazda związana ze stacją TVN. 33-latka jest dziennikarką muzyczną i konferansjerką, znaną widzom z przeprowadzania wywiadów z muzykami w "Dzień Dobry TVN". Na swoim koncie ma również prowadzenie "Top of the Top Sopot Festival 2019".

Gabi Drzewiecka o prowadzeniu „Big Brothera”: „Ta decyzja była dla mnie ciężka”

Przypomnijmy, że kolejny sezon show zostanie wyemitowany na antenie TVN7 oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku. Premiera Big Brothera 2 zaplanowana jest dokładnie na piątek, 13 września o godzinie 20.00. 

RadioZET.pl/KP