Zamknij

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Karolina Piotrowska
02.12.2019 10:48
Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?
fot. Beata Zawadzka/East News

Kiedy finał Big Brothera 2, gdzie oglądać i kto powalczy o zwycięstwo w ostatnim odcinku 2. edycji programu? W ostatnim etapie o wygraną rywalizować będą już tylko 3 osoby, które najdłużej pozostaną w Domu Wielkiego Brata. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tym, gdzie, o której godzinie i kiedy finał Big Brothera 2 oraz szczegóły ostatniego odcinka.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek? Do końca programu pozostało już tylko kilka tygodni, dlatego sprawdzamy, kiedy finał Big Brothera 2, gdzie oglądać na żywo ostatni odcinek, kiedy, o której godzinie oraz co będzie można w nim zobaczyć.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - kiedy finał 2019 i emisja ostatniego odcinka 2. sezonu?

Big Brother 2 rozpoczął się w piątek, 13 września 2019 roku. Program tradycyjnie miał trwać około 3 miesiące, czyli 90 dni. W związku z tym od pierwszego odcinka można było przewidzieć, że finał Big Brothera 2 odbędzie się mniej więcej w połowie grudnia.

Teraz znamy już oficjalną datę. Finał Big Brothera 2 został zaplanowany na niedzielę, 15 grudnia 2019 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczy już tylko trójka uczestników, którzy najdłużej pozostaną w Domu Wielkiego Brata.

 

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych w 2. edycji?

Gdzie, kiedy oglądać finał Big Brother 2 i o której godzinie?

Ostatni odcinek na żywo, czyli finał Big Brothera 2 będzie można oglądać w TVN7 o godzinie 20.00. Wszystkie poprzednie odcinki, które były emitowane w telewizji, są dostępne na platformie Player.pl. Dodatkowo udostępniane są tam również dodatkowe materiały, które nie pojawiają się na antenie.

Big Brother 2 - FINALIŚCI: jak głosować na finalistów programu 2019? [ZASADY]

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata w trakcie trwania programu muszą wykonywać zadania podzielone na tzw. tygodnie tematyczne (podobnie jak w pierwszych edycjach "BB" w TVN). Od współpracy całej grupy oraz kreatywności poszczególnych zawodników zależy zdobycie odpowiednich profitów, np. papierosów, alkoholu i innych. 

Big Brother 2 - FINALIŚCI: kto w finale programu i kim są uczestnicy?

W trakcie trwania poprzedniej edycji show pojawiła się oficjalna informacja na temat nagrody - osoba, która zajmie 1. miejsce w finale Big Brothera otrzyma 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star. Prawdopodobnie w 2. edycji Big Brothera nagroda będzie taka sama. Przypominamy, że w poprzednich edycjach Big Brothera nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła aż 500 000 zł.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca 2. edycji Big Brothera?

RadioZET.pl/KP