Zamknij

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca 2. edycji Big Brothera?

Jolanta Waligóra
11.09.2019 13:45
Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?
fot. bigbrother.tvn.pl

Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca 2. edycji Big Brothera? Program wrócił na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki 2. edycji emitowane będą przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Wielu widzów interesuje przede wszystkim nagroda, o jaką walczyć będą uczestnicy reality show. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera 2?

Big Brother 2 - NAGRODA za 1. miejsce. Jaka jest przewidziana wygrana? Ile pieniędzy otrzyma zwycięzca 2. edycji Big Brothera? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co wiadomo na temat nagrody w Big Brotherze 2.

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Big Brother 2 - ile dostanie zwycięzca programu?

Jaka nagroda za wygraną w Big Brotherze 2? Wielu widzów programu, którzy śledzili losy uczestników reality show, zastanawia przede wszystkim wysokość nagrody, którą otrzyma zwycięzca. W trakcie trwania poprzedniej edycji show pojawiła się oficjalna informacja na ten temat - osoba, która zajmie 1. miejsce w finale Big Brothera otrzyma 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star. Prawdopodobnie w 2. edycji Big Brothera nagroda będzie taka sama. Przypominamy, że w poprzednich edycjach Big Brothera, nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła aż 500 000 zł.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nagroda Big Brother 2019 - kto ją otrzyma?

O nagrodę za zwycięstwo w Big Brotherze 2 walczyć będzie prawdopodobnie około 16 uczestników. Co tydzień program opuści jedna osoba. O tym, kto pozostanie w reality show, decydować będą zarówno osoby, biorące udział w Big Brotherze 2, jak i widzowie, np. wysyłając specjalną wiadomość SMS. Uczestnik, który w ostatnim tygodniu programu otrzyma najwięcej głosów od widzów, stanie się zwycięzcą Big Brothera 2 i otrzyma nagrodę.

 

Big Brother 2019: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

Finał "Big Brothera" 2 odbędzie się prawdopodobnie w połowie grudnia 2019 roku. O nagrodę główną powalczy prawdopodobnie 3 uczestników, którzy najdłużej pozostaną w domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? 

RadioZET.pl/JW