Zamknij

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega 2. edycja Big Brothera? [ZASADY]

Piotr Krajewski
11.09.2019 15:35
"Big Brother" 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]
fot. Youtube/tvnpl

O co chodzi w Big Brotherze 2? Program powrócił na antenę po 11 latach przerwy, a jesienią będziemy mogli oglądać już 2. edycję reality-show. Odcinki będą emitowane przez trzy miesiące, począwszy od 13 września. Nie wszyscy jednak oglądali poprzednie edycje, dlatego wielu widzów, którzy chcą śledzić losy uczestników, szuka informacji na temat tego, na czym polega Big Brother 2 i jakie są zasady programu. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Big Brother 2 - ZASADY: o co chodzi w programie? Na czym polega? Kto i co ile opuszczać będzie Dom Wielkiego Brata? Kto będzie o tym decydować? Jak przebiegać będzie głosowanie? Wyjaśniamy, o co chodzi w Big Brotherze 2.

Big Brother 2 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Big Brother 2 - o co chodzi w programie? [ZASADY]

Na czym polega Big Brother 2 i o co chodzi w programie? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które chcą oglądać nową edycję reality show i śledzić losy uczestników. W końcu nie wszyscy pamiętają, jakie zasady obowiązywały w poprzednich edycjach programu, a niektórzy nigdy nie oglądali ubiegłych sezonów. 

Big Brother 2019: ONLINE transmisja. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Zasady Big Brothera 2 prawdopodobnie będą przedstawiać się podobnie, jak to było we wcześniejszych edycjach. 16 uczestników programu wprowadzi się do tzw. domu Wielkiego Brata, który będzie naszpikowany kamerami. Wiadomo, że budynek zlokalizowany jest w miejscowości Gołków w powiecie piaseczyńskim. Willa może wydawać się znajoma fanom "Top Model" oraz widzom serialu "Pułapka", bo również tam były kręcone ujęcia. Widzowie będą mogli obserwować codzienne życie uczestników, którzy zostaną odcięci od jakichkolwiek informacji o świecie i śledzić ich wzajemne relacje. A może i nawet rozkwitające nowe miłości?

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

O tym, jak będą wyglądać dni uczestników programu Big Brother 2, informować będzie nadawany przez głośniki głos - będzie to tzw. Wielki Brat. Będzie on wydawał polecenia i dawał różnorakie zadania do wykonania. Naturalnie wypełnianie ich przez uczestników będzie obowiązkowe. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

ZASADY Big Brothera 2 - na czym polega program?

Odpowiadając na pytanie, o co chodzi w Big Brotherze 2, należy także wspomnieć o tym, jak będą wyglądać eliminacje. Co tydzień będą miały miejsce tzw. nominacje. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. Dwie osoby z największą liczbą głosów będą nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i przez kolejny tydzień widzowie będą mieli poprzez głosowanie SMS oraz online wybrać spośród nich jedną, która opuści program.

Big Brother 2019: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

Prawdopodobnie takie zasady Big Brothera 2 - jak to było w poprzednich sezonach - obowiązywać będą do czasu, gdy w grze pozostanie trójka uczestników. Wtedy już widzowie zadecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą programu i otrzyma nagrodę

 

RadioZET.pl/JW