Zamknij

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Jolanta Waligóra
13.12.2019 16:10
Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Uczestnicy "Big Brother 2" są już powoli ujawniani. W programie TVN-u, który wrócił na antenę po ponad 10 latach przerwy, na pewno wystąpi Karolina Włodarska, która dołączyła jeszcze w poprzedniej edycji. Sprawdzamy, kto jeszcze pojawi się w nowej 2. edycji Big Brothera i szczegółowe informacje na temat listy uczestników Big Brother 2019.

Big Brother 2: UCZESTNICY - kto wystąpi w nowej 2. edycji programu? Kogo zobaczymy w domu Wielkiego Brata jesienią? Sprawdzamy szczegóły i najważniejsze informacje o 2. edycji Big Brothera oraz pełną listę uczestników Big Brother 2.

Big Brother: Magda Wójcik radzi, jak wygrać program. "Nawet jeśli myślisz, że to coś głupiego, powiedz to"

Big Brother 2: UCZESTNICY - kto wystąpi w nowej 2. edycji programu?

Pełna lista uczestników Big Brother 2 jest już znana! W programie na pewno pojawi się na początku 16 uczestników, którzy zamieszkają w domu Wielkiego Brata, podobnie jak w pierwszej edycji. 

Jeszcze przed premierą poznaliśmy jednak pierwsze nazwiska osób, które miały szansę, żeby wystąpić w 2. edycji Big Brothera. Podobnie jak w przypadku wiosennego programu, uczestnicy wyłaniani są w castingach, na które może zgłosić się każdy, kto ukończył 18 lat.

Big Brother 2019: Kasia zdradziła, ile zarobiła za udział w programie. Kwota nie powala

Uczestnicy Big Brothera 2: LISTA UCZESTNIKÓW nowej edycji [WRZESIEŃ 2019]

Poniżej prezentujemy pełną listę uczestników Big Brothera 2019. Będziemy na bieżąco aktualizować wszystkich uczestników Big Brothera 2 i uzupełniać je na poniższej liście w trakcie trwania reality show. W programie na początku weźmie udział łącznie 16 osób - tak jak w poprzedniej wiosennej edycji.

Big Brother 2019: transmisja online. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Będziemy także na bieżąco uzupełniać listę uczestników Big Brothera 2 o te osoby, które zostaną nominowane w programie i będą musiały opuścić dom Wielkiego Brata i inne istotne informacje.

Big Brother 2 - kto wygra nową edycję programu? [FINAŁ 2019, ZWYCIĘZCA]

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW BIG BROTHERA 2:

Po kliknięciu w imię i nazwisko uczestnika Big Brothera 2 można poznać więcej informacji na jego temat.

Niestety, z powodów osobistych Karolina Włodarska nie weźmie udziału w programie pomimo wcześniejszych zapowiedzi.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

 

Big Brother 2 - NOMINACJE: na czym polegają i o co w nich chodzi w 2. edycji?

We wtorek, 17 września poznaliśmy pierwsze osoby nominowane w programie. Jest to dwoje uczestników - Przemysław Karda oraz Aleksandra Balawender. O tym, kto opuści program dowiemy się prawdopodobnie już w piątek, 20 września podczas programu na żywo.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 17.09]

W piątek, 20 września poznaliśmy kolejne nominacje. Tym razem są to: Karolina, Łukasz i Ania. Wyniki głosowania poznamy w niedzielę, 29 września podczas Big Brother Arena.

Big Brother 2: kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [NOMINACJE 20.09]

BIG BROTHER 2019 - UCZESTNICY: ZDJĘCIA. Kto jest kim?

Zdjęcia uczestników Big Brothera 2 będzie można znaleźć w galerii poniżej, gdy tylko poznamy nazwiska wszystkich osób. Przypomnijmy, że co tydzień będą miały miejsce tzw. nominacje. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. Dwie osoby z największą liczbą głosów będą nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i przez kolejny tydzień widzowie będą mieli poprzez głosowanie SMS oraz online wybrać spośród nich jedną, która opuści program.

Jednym z najważniejszych założeń programu jest fakt, że wszyscy uczestnicy na czas jego trwania pozostają odcięci od świata i informacji z zewnątrz. Nie mogą korzystać z telefonów, komputerów, internetu, nie mają również dostępu do telewizji. 

Big Brother 2 - FINALIŚCI: jak głosować na finalistów programu 2019? [ZASADY]

Big Brother 2: kiedy premiera nowego sezonu? [TRANSMISJA ONLINE I W TV]

Premiera nowej 2. edycji Big Brothera w TVN7 odbędzie się w piątek, 13 września 2019 roku o godzinie 20.00. Transmisja Big Brothera 2 online będzie dostępna na platformie internetowej Player.pl. W telewizji program będzie można oglądać codziennie na TVN7.

Big Brother 2: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

RadioZET.pl/KP