Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. O której godzinie i gdzie oglądać w TV i online?

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
24.11.2019 14:01
Zareaguj Reakcja

Gdzie oglądać Eurowizję Junior 2019 i o której godzinie? Konkurs piosenki odbędzie się w drugiej połowie listopada i z pewnością wywoła dużo emocji. W końcu dowiemy się, kto z uczestników zwycięży i czy będzie to nasza reprezentantka, czyli Wiktoria Gabor. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy informacje o transmisji Eurowizji Junior 2019 online i w TV.

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. O której godzinie i gdzie oglądać w TV i online?
fot. VIPHOTO/East News

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. Kiedy oglądać konkurs piosenki w telewizji? O której godzinie rozpocznie się transmisja? Czy przewidziana jest relacja na żywo w internecie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Eurowizji Junior 2019 w TV i online.

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać w TV?

Informacje na temat tego, gdzie obejrzeć Eurowizję Junior 2019, szczególnie interesują wiele osób, które chcą śledzić zbliżające się muzyczne wydarzenie na żywo. Mamy bardzo dobre wiadomości - przewidziana jest bezpłatna relacja z konkursu piosenki w telewizji. Transmisja Eurowizji Junior 24.11.2019 dostępna będzie na kanałach TVP1 oraz TVP Polonia. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 16:00. Imprezę niezmiennie komentować będzie Artur Orzech.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

Eurowizja Junior 2019: piosenki z konkursu. Lista wszystkich utworów, które usłyszymy w Gliwicach

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej w niedzielę 24 listopada. Długo wyczekiwany konkurs piosenki będzie mieć miejsce w Polsce, w Arena Gliwice. W muzycznym wydarzeniu udział weźmie 19 uczestników - 18 wykonawców z Europy oraz jeden reprezentant z Australii. Wśród państw, które zgłosiły się do konkursu wymienić można m.im. Francję, Białoruś, Holandię, Maltę, Ukrainę czy Rosję. Polskę reprezentować będzie Wiktoria Gabor z piosenką "Superhero", która jest jedną z faworytów konkursu. 

Eurowizja Junior 2019 - polska piosenka. O czym jest "Superhero" Viki Gabor? [TEKST]

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Eurowizję Junior zwyciężyła Polka Roksana Węgiel, której kariera obecnie bardzo prężnie się rozwija, a na swoim koncie ma wiele hitów. To właśnie dzięki jej wygranej TVP miała pierwszeństwo do aplikowania do roli gospodarza następnego finału.

Eurowizja Junior 2019 - WYNIKI. Kto wygra konkurs piosenki w Gliwicach? [24.11]

Eurowizja Junior 2019 ONLINE. Gdzie obejrzeć w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie będą mogły zjawić się przed telewizorami, będą miały możliwość obejrzenia Eurowizji Junior 2019 online. Transmisja z muzycznego wydarzeni dostępna będzie w internecie za pośrednictwem strony vod.tvp.pl. Start o godzinie 16:00.

Konkurs piosenki poprowadzą: tancerka i prezenterka telewizyjna  Ida Nowakowska, dziennikarz i prezenter telewizyjny  Aleksander Sikora oraz piosenkarka Roksana Węgiel.

Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE: czy można oddać głos na Polskę?

RadioZET.pl/JW