Obserwuj w Google News

„Ranczo” wróciło na Netflix. Do kiedy można oglądać serial TVP?

2 min. czytania
31.03.2023 14:10
Zareaguj Reakcja

Ranczo” oficjalnie wraca do serwisu Netflix. Kultowy polski serial 15 grudnia 2022 roku zniknął z platformy i był dostępny jedynie na TVP VOD. Teraz fani produkcji znów mają powody do świętowania. Od kiedy można oglądać „Ranczo” na Netflix?

Ranczo Netflix
fot. Bartosz KRUPA/East News

27 listopada 2016 roku wyemitowano ostatni odcinek serialu „Ranczo”. Widzowie w ciągu 10 lar zdążyli wsiąknąć w losy bohaterów i z czasem produkcja stała się kultowa. Kiedy w 2020 roku serial trafił na Netflix, długo utrzymywał się na podium najchętniej oglądanych propozycji platformy.

Zobacz także:  Chory gwiazdor "Rancza" chciał umrzeć na planie. "Nie wiedzieliśmy, że jego stan jest tak poważny"

Ranczo” wróciło na Netflix

„Ranczo” było flagowym serialem TVP. Losy mieszkańców Wilkowyi przez dekadę absorbowały widzów Telewizji Polskiej. Nikt nie wyobrażał sobie końca produkcji, w której brylowali m.in. Artur Barciś, Cezary Żak czy Paweł Królikowski.

Początkowo chciano wyprodukować jedynie cztery sezony, ale ostatecznie wyemitowano aż 10 sezonów. Kiedy zadecydowano o pokazaniu „Rancza” w Netfliksie, wybuchła prawdziwa radość. Trwała jedynie dwa lata. Teraz „Ranczo” wróciło na Netflix. Serial już można oglądać na platformie.

- Mamy dwa lata, aby obejrzeć je tyle razy, ile to możliwe – dodał Netflix w komentarzu do posta odnoszącego się do powrotu „Rancza”.

Kiedy „Ranczo” zniknęło z Netflixa, fani nie kryli rozczarowania. Masowo prosili, aby przywrócić serial. Smutku nie ukrywały też aktorki z kultowej produkcji.

Redakcja poleca

- Byłam bardzo zaskoczona, jak serial się pojawił na Netfliksie i równie zaskoczona, że już go nie ma. Przyjęłam to z dobrodziejstwem inwentarza  - mówiła wówczas Katarzyna Żak w rozmowie z „Jastrząb Post”.

- Przykro mi. Ten Netflix pozwalał na taki szybki dostęp do każdego odcinka każdej serii – komentowała Anna Iberszer. Na szczęście znów możemy na nowo cieszyć się z powrotu „Rancza”.

Netflix najlepsze seriale
10 Zobacz galerię
fot. plakat serialu "Squid Game"/materiały prasowe Netflix