Obserwuj w Google News

Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala. Konieczna była operacja serca

1 min. czytania
19.01.2023 12:02
Zareaguj Reakcja

Arkadiusz Nader, czyli policjant Stasiek z serialu "Ranczo" przed paroma dniami trafił do szpitala. Aktor miał poważne problemy z sercem i konieczna była ablacja. W jakim stanie jest 60-letni gwiazdor hitu TVP? 

Arkadiusz Nader policjant Stasiek z "Rancza"
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Arkadiusz Nader to polski aktor, świetnie znany z roli policjanta Staśka Koteckiego w serialu "Ranczo", męża barmanki Wiolety, granej przez Magdalenę Waligórską. Widzowie TVP znają go też z seriali "Barwy szczęścia" i "Leśniczówka". W tym ostatnim 60-latek wcielił się w postać Józefa "Paszczy" Pszczyńskiego. 

Redakcja poleca

Arkadiusz Nader z "Rancza" trafił do szpitala

Przed paroma dniami Arkadiusz Nader znalazł się w szpitalu w Ostrołęce. Aktor musiał przejść ablację - zabieg kardiologiczny, przywracający prawidłową pracę serca. Serialowy policjant przyznał, że po latach niezbyt zdrowego stylu życia organizm w końcu wystawił mu rachunek.

Niestety, zawsze chciałem żyć po swojemu i teraz za to muszę płacić. Choć przyznam, że za takie szaleństwa, na jakie sobie przez lata całe pozwalałem, to i tak niewygórowana cena - skomentował w rozmowie z "Faktem" Arkadiusz Nader,

Zabieg się udał i po trzech dniach Stasiek z "Rancza" mógł wrócić do domu. W rozmowie z tabloidem nie krył, że dostał nauczkę i uświadomił sobie, że choć wciąż czuje się młodo, jego organizm już wcale taki wydolny nie jest. Teraz planuje solidnie wziąć się za siebie. 

Czasu jednak nie oszukasz. Teraz jestem na szczęście w swoim domu pod Warszawą i muszę o siebie dbać - powiedział "Faktowi" Arkadiusz Nader. 

EN_00930332_0074
fot. VIPHOTO/East News