Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski o stanie mamy. Grażyna Wiśniewska przejdzie operację

2 min. czytania
19.01.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski zaapelował o pomoc dla swojej chorej matki, Grażyny Wiśniewskiej, która pilnie potrzebowała krwi. Wokalista Ich Troje zdradził, że jego mama przejdzie poważną operację. Na co choruje mama Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski z mamą Grażyną Wiśniewską
fot. VIPHOTO/East News, Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zaapelował o pomoc dla jego mamy. Grażyna Wiśniewska trafiła do szpitala i pilnie potrzebowała krwi określonej grupy, która jest jednak bardzo rzadka i często brakuje jej w centrach krwiodawstwa. W rozmowie z tabloidem Michał Wiśniewski wyznał, że jego mama w czwartek przejdzie operację. 

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski o operacji chorej Grażyny Wiśniewskiej

Michał Wiśniewski przekazał, że jego mama będzie miała operację w jednym z warszawskich szpitali. Okazało się, że odzew na jego apel był ogromny, za co wokalista podziękował fanom na Instagramie. Niestety sam nie mógł oddać krwi. Wiśniewski dowiedział się w centrum krwiodawstwa, że nie może być dawcą ze względu na przebyty nowotwór i leczenie łuszczycy. Podziękował jednak za wsparcie tym, którzy mogli i zdecydowali się oddać krew.

Operacja Grażyny Wiśniewskiej rozpoczęła się rano 19 stycznia. Wokalista czeka na pierwsze wiadomości ze szpitala. Jak powiedział w rozmowie z tabloidem, jest dobrej myśli i wierzy, że operacja się powiedzie. 

- Innego rozwiązania w ogóle nie biorę pod uwagę - powiedział "Faktowi". 

Michał Wiśniewski nie zdradził, czego dotyczy operacja jego mamy i na co choruje 70-letnia Grażyna Wiśniewska. Miejmy jednak nadzieję, że niebawem usłyszymy dobre wieści o jej stanie. 

Lider Ich Troje zapowiedział, że choć pierwszy raz był zmuszony zebrać krew dla najbliższej osoby, obiecuje, że takich akcji będzie organizował więcej dla innych potrzebujących. Za błyskawiczną pomoc dawców podziękował w najnowszym nagraniu na Instagramie.