,

Tak dziś wygląda Violetta Arlak z "Rancza". Schudła 20 kg [FOTO]

30.03.2023 11:13

Violetta Arlak znana z serialu „Ranczo” przeszła w przeciągu ostatnich lat niemałą metamorfozę. Aktorka zrzuciła 20 kg, a jej fryzura już nie wygląda tak samo, jak w serialu. Gdzie dziś można spotkać Violettę Arlak?

Violetta Arlak bardzo się zmieniła. Jak dziś wygląda aktorka znana z serialu "Ranczo"?
fot. Bartosz Krupa/ East News

Fani serialu „Ranczo” na pewno kojarzą żonę wójta – Halinę Kozioł. W tę niezapomnianą postać wcieliła się 17 lat temu Violetta Arlak. Jednak po serialowej wójtowej nie pozostało już śladu. Aktorka na przestrzeni lat bardzo się zmieniła – nie ukrywa, że skupiła się na utrzymaniu linii.

Zobacz też: Cezary Żak o kontynuacji „Rancza”. Co z filmem „Ranczo. Zemsta wiedźm”?

Violetta Arlak schudła 20 kg

„Ranczo” było nagrywane od 2006 do 2016 roku. Na przestrzeni 10 lat wiele może się zmienić, co udowodniła widzom serialowa wójtowa. Violetta Arlak postanowiła zrzucić zbędne kilogramy, co można było już zauważyć lata temu oglądając kolejne odcinki serialu.

Ale to nie wszystko! Od zakończenia nagrań minęło już 7 lat, a aktorka wciąż zachwyca świetną figurą. Na łamach pisma „Rewia” zdradziła, jak udało się jej dokonać tej przemiany i utrzymać wymarzony efekt.

- Dziesięć lat temu powiedziałam kilogramom: stop!Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie – powiedziała.

Aktorka kojarzona jest z burzą blond loków, ale jak można zauważyć na zdjęciach, chętnie eksperymentuje z fryzurami. Wciąż jest wierna ukochanemu blondowi, jednak coraz częściej rozprostowuje loki.

Zobacz też: Lodzia z "Rancza" nie do poznania. Gwiazda serialu TVP przeszła metamorfozę [FOTO]

Co dziś robi Violetta Arlak?

Choć Violetta Arlak ma na swoim koncie masę roli, to wcielenie się w Halinę Kozioł przyniosło jej największy rozgłos. Serial „Ranczo” zakończył się prawie dekadę temu, ale widzowie wciąż do niego wracają. Co teraz robi serialowa wójtowa? Aktorka spełnia się przede wszystkim występując na deskach teatralnych.

loader
Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO

Logo radiozet Dzieje się