Obserwuj w Google News

Netflix pozbywa się popularnego serialu. Krytycy byli nim zachwyceni

1 min. czytania
03.12.2022 16:46
Zareaguj Reakcja

Netflix coraz częściej rezygnuje z kontynuacji seriali, które nie przynoszą platformie zysku. Tym razem padło na produkcję "Klub Północny". Serial nie doczeka się drugiego sezonu, chociaż zachwycił krytyków.

Klub Północny
fot. Eike Schroter/Netflix

Netflix pozbywa się popularnego serialu. Nikogo już nie dziwi, że serial po cichu rezygnuje z kolejnych seriali. Platforma nie będzie nagrywać nowych odcinków produkcji "Klub Północny". Jak podaje portal teleshow.wp.pl, powód jest oczywisty.

Zobacz także:  Netflix i Tim Burton oskarżeni o rasizm w nowym popularnym serialu

Netflix pozbywa się "Klub Północny". Krytycy byli zachwyceni serialem

"Klub Północny" miał premierę w październiku. Serial przedstawia losy nastolatków z hospicjum, którzy muszą się mierzyć z codziennymi problemami, ale odkrywają też mroczne oblicze placówki. Zwierają też pewną umowę. Fabuła jest oparta na książce Christophera Pike'a. Co ciekawe, tytuł ten przypadł do gustu krytykom.

Redakcja poleca

Co ciekawe, jak podaje teleshow.wp.pl, tym razem nie rozchodzi się tutaj o pieniądze. Netflix miał już krótko po premierze poinformować, że nie będzie kręcił kolejnych odcinków. Powodem jest wygasająca umowa producentów Mike Flanagana i Trevora Macy'ego. Twórcy "Nawiedzonego domu na wzgórzu" przechodzą do konkurencyjnej firmy i będą tworzyć seriale dla Amazon Prime Video.

"Klub Północny": czy serial zostanie usunięty z Netflixa?

Na całe szczęście mamy dobrą wiadomość, serial "Klub Północny" nie zostanie usunięty z Netflixa. Jedynie nie powstaną nowe odcinki.

Zobacz także:  Nowy serial Netflixa pobił "Stranger Things". Polacy oszaleli na jego punkcie

RadioZET.pl/Teleshow.wp.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Emily w Paryżu - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix