Obserwuj w Google News

Aktor nagle zaginął. Gwiazdor Nickelodeon odnalazł się i tłumaczy, co go spotkało

2 min. czytania
14.04.2023 15:39

Drake Bell, gwiazdor stacji Nickelodeon, 13 kwietnia został uznany za zaginionego. Media na całym świecie pisały, że aktor może być w niebezpieczeństwie. Wiadomo już, że się odnalazł i zabrał głos na temat tego, co się z nim działo.

Drake Bell
fot. CapitalPictures/face to face/action press/Reporter/East News

36-letni Drake Bell znany jest szerszej widowni jako twarz dziecięcej stacji Nickelodeon. Za rolę w serialu „Drake & Josh” otrzymał nawet kilka nagród. Jednak z czasem jego kariera, zamiast się rozpędzić, wyraźnie spowolniła. O aktorze znów stało się głośno za sprawą tajemniczego zaginięcia. Dość szybko sam się odnalazł.

Zobacz także:  Julia Faustyna oszukała wszystkich? Fia Johansson przekazała druzgocące wieści

Drake Bell zaginął. Aktor się odnalazł i skomentował aferę

„TMZ” nagłośnił sprawę zaginięcia 36-letniego aktora. 13 kwietnia funkcjonariusze otrzymali informację, że Drake Bell nagle zniknął. Po raz ostatni miał być widziany 12 kwietnia ok. 21:00 czasu lokalnego.

Redakcja poleca

Aktor miał poruszać się wówczas szarym BMW i był widziany niedaleko Mainland High School. Policja z Daytona Beach była poważnie zaniepokojona i wystosowała komunikat.

- Uważa się go za zaginionego i w niebezpieczeństwie – przekazali funkcjonariusze na Facebooku.

Kilka godzin po ukazaniu się komunikatu o zaginięciu, Drake Bell się odnalazł. Informację tę potwierdził rzecznik prasowy policji z Daytona Beach. Zapewniono, że aktor jest bezpieczny. Zresztą sam zainteresowany szybko zabrał głos.

- Zostawiasz telefon w aucie i nie odbierasz całą noc i to? - napisał Drake Bell na Twitterze.

O aktorze w ostatnich latach również było głośno, ale nie za sprawą tajemniczych zniknięć. Przykładowo w czerwcu 2021 roku został aresztowany. Miał wysyłać nieletniej dziewczynie niestosowne zdjęcia i stosować przemoc seksualną.

Aktor nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nastolatka uparcie twierdziła, że była zmuszana do wykonywania czynności seksualnych. Ostatecznie Drake Bell został skazany na 2 lata w zawieszeniu, zabroniono mu kontaktowania się z ofiarą i musiał odhaczyć 200 godzin prac społecznych.

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News