,

Policja w domu Rihanny. Tajemniczy mężczyzna chciał się z nią spotkać w jednym celu

24.03.2023 12:19

Tajemniczy mężczyzna stawił się pod domem Rihanny. Konieczna była interwencja policji. Ustalono, że nieproszony gość pojawił się na terenie posesji piosenkarki w jednym celu. Trudno uwierzyć, że naprawdę sądził, że mu się uda.

Rihanna
fot. Shutterstock/Frederic Legrand - COMEO

Policja przyjechała do domu Rihanny. Powodem interwencji była wizyta mężczyzny, który chciał... poprosić artystkę o rękę. Funkcjonariusze informują, że stalker przebył daleką drogę z Karoliny Południowej.

Mężczyzna chciał poprosić Rihannę o rękę

Mężczyzna, który w czwartek pojawił się pod domem piosenkarki, został zatrzymany przez jej ochroniarzy. Tłumaczył, że ma zamiar oświadczyć się Rihannie. Gdy na miejscu pojawiła się policja, stalker musiał złożyć wyjaśnienia. Miał szczęście, że skończyło się jedynie na ostrzeżeniu. Ustalono, że nieproszony gość nie złamał prawa, w związku z czym został puszczony wolno.

Choć uniknął nieprzyjemnych konsekwencji, ta sytuacja powinna dać mu do myślenia. Rihanna wyraźnie nie jest nim zainteresowana.

Zobacz także: Jack Johnson boi się o swoje życie. Psychofanka nie dawała mu spokoju

Nieproszony gość w domu Rihanny

Nie było to pierwsze najście, którego ofiarą padła Rihanna. W 2018 roku artystka przeżyła szok, gdy odkryła, że w jej domu przebywał inny nieznajomy mężczyzna. Po zatrzymaniu miał wyznać, że jego celem było przespanie się z gwiazdą.

Rihanna spotyka się z raperem

W 2021 roku związek raper A$AP Rocky oznajmił że spotyka się z Rihanną. W 2022 roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka. W maju tego samego roku na świat przyszedł ich syn. Pół roku później, podczas występu na turnieju Super Bowl, Rihanna potwierdziła kolejną ciążę.

loader

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com

Logo radiozet Dzieje się