Obserwuj w Google News

Rihanna pierwszy raz publicznie po porodzie. Gwiazda na koncercie swojego ukochanego [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2022 16:08
Zareaguj Reakcja

Rihanna w maju tego roku po raz pierwszy została mamą wyczekanego synka. Gwiazda skupia się teraz przede wszystkim na macierzyństwie. Dlatego dużym zaskoczeniem była jej obecność na koncercie jej ukochanego - ASAP Rocky'ego na festiwalu Wireless Festival w Londynie. To pierwsze publiczne wyjście barbadoskiej artystki od czasu narodzin dziecka.

Rihanna
fot. Instagram.com/Rihanna

Rihanna i Asap Rocky kilka miesięcy temu zostali rodzicami. W maju tego roku zakochani przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - wyczekanego synka. Choć przed porodem artystka była bardzo aktywna, gdy została mamą, znacznie zwolniła tempo. Sporym zaskoczeniem była więc jej obecność na festiwalu Wireless Festival w Londynie. Gwiazda przyszła dopingować swojemu ukochanemu, którt występował na festiwalu. Wcześniej Asap Rocky zagrał na  Open’er Festival w Gdyni.

Zobacz też:  Rihanna została miliarderką. Tytułu nie osiągnęła dzięki muzycznym dokonaniom

Rihanna pierwszy raz publicznie po porodzie. Gwiazda na koncercie swojego ukochanego [FOTO]

Rihanna pojawiła się w piątek pod sceną w londyńskim Crystal Palace Park, gdzie mocno kibicowała swojemu ukochanemu. Paparazzi przyłapali gwiazdę w luźnym festiwalowym stroju. Rihanna postawiła na oversize'ową kurtkę z piórami, pod którą zamaskowała sylwetkę. Stylizację uzupełniła naturalnym makijażem i fryzurą.

Rihanna i Asap Rocky tworzą związek od 2020 roku. Na początku nie komentowali tych doniesień, jednak kilka miesięcy później raper w rozmowie z mediami mówił o Rihannie: "Miłość mojego życia".

"Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną" - mówił gwiazdor w rozmowie z "GQ". Warto dodać, że Rihanna i Asap Rocky poznali się wiele lat wcześniej. W 2012 roku wystąpili razem podczas MTV Video Music Awards. Już wtedy podczas scenicznego objęcia dało się zauważyć, że między nimi iskrzy. Z kolei w 2019 roku Asap i Rihanna zaprezentowali się razem na czerwonym dywanie podczas Fashion Awards w Londynie. Również i wtedy dało się wyczuć między nimi "chemię".

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS