Obserwuj w Google News

TUDUM: Netflix podaje oficjalny zwiastun i listę tytułów. To wydarzenie dla fanów platformy

2 min. czytania
14.09.2022 16:05
Zareaguj Reakcja

Netflix ujawnia zwiastun i zestawienie tytułów, które pojawią się podczas tegorocznego wirtualnego wydarzenia dla fanów Netflix. Czego można się spodziewać? Podajemy szczegóły.

Tudum
fot. Materiały prasowe Netflix

TUDUM: Netflix podaje oficjalny zwiastun i listę tytułów. Popularne wydarzenie dla fanów platformy wraca z kolejną edycją. Wirtualny event odbędzie się jeszcze we wrześniu. Podczas wydarzenia w ciągu 24 godzin będzie można zobaczyć pięć paneli z różnych części świata. Czego się spodziewać?

Zobacz także:  Francuski film nowym hitem Netflixa. Jest na szczycie w 15 krajach

TUDUM: Netflix podaje oficjalny zwiastun i listę tytułów

TUDUM to wydarzenie dla fanów Netflixa. Jego nazwa wzięła się od charakterystycznego dźwięku, który można usłyszeć podczas włączania popularnej platformy. To prawdziwa gratka dla użytkowników Netflixa. Podczas wydarzenia zostaną ujawnione nigdy wcześniej niewidziane materiały filmowe, zwiastuny, pierwsze zdjęcia z nowych produkcji oraz wywiady z największymi gwiazdami i twórcami Netflix.

Redakcja poleca

W oficjalnym zwiastunie można zobaczyć gwiazdy takich produkcji jak "Stranger Things", "Emily w Paryżu" czy "Squid Game". Poniższa grafika przedstawia tytuły, o których będzie mowa podczas wydarzenia. Będą to między innymi:

Tudum - rozpiska
fot. Materiały prasowe Netflix

TUDUM: kiedy się odbędzie wydarzenie platformy Netflix?

Wydarzenie TUDUM odbędzie się w sobotę i niedzielę 24-25 września 2022 roku. Wydarzenie jest bezpłatne. Weźmie w nim udział ponad 200 największych gwiazd platformy Netflix. Uczestnicy otrzymają informacje o 120 tytułach, które w najbliższym czasie trafią na platformę. Światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne w języku polskim na kanale YouTube Netflix Polska

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu TUDUM 2022:

  • 24 września, godz. 04:00 – Tudum rozpocznie się pokazem z Korei,
  • 24 września, godz. 07:30 – na fanów będzie czekać zabawna zajawka o tym, co przygotowały dla nich Indie, 
  • 24 września, godz. 19:00 – ten panel składa się z dwóch części: 
  1. o 19:00 - widzowie otrzymają ekskluzywne wiadomości o serialach, filmach i grach Netflix pochodzących ze Stanów Zjednoczonych i Europy, 
  2. o 20:30 - zapowiedzi rozrywki prosto z Ameryki Łacińskiej oraz niespodzianki z innych krajów.
  • 25 września, godz. 06:00 – Tudum zakończą japońskie gwiazdy, prezentując produkcje Netflix prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zobacz takżeTOP filmy na Netflixie. Co oglądają Polacy? Komedia romantyczna jest bezkonkurencyjny

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix

Wielka Woda - kadr z serialu
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix