Obserwuj w Google News

„Star Trek: Discovery” – zwiastun nowego sezonu

1 min. czytania
09.09.2020 17:42
Zareaguj Reakcja

„Star Trek: Discovery” wraca z nowym sezonem. 3. seria popularnego serialu science-fiction zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w sieci pojawił się nowy pełnoprawny zwiastun nadchodzących odcinków.

Star Trek Discovery, premiera
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

„Star Trek: Discovery” wraca na ekrany – dowiedzieliśmy się z nowego zwiastuna serialu, który zadebiutował w sieci we wtorek 8 września.

To nieprzypadkowa data. Dzień ten uznawany jest bowiem za tzw. Star Trek Day. To właśnie 8 września 1966 roku stacja CBS wyemitowała pierwszy odcinek serialu „Star Trek”, który zapoczątkował trwającą kilka dekad historię słynnej Gwiezdnej Floty.

„Star Trek: Discovery” – zwiastun nowego sezonu

W ramach uczczenia tego święta, odbyła się wczoraj cała seria specjalnych sesji pytań i odpowiedzi z gwiazdami różnych wersji serialu – od „The Original Series” po „Star Trek: Discovery” i animowane „Star Trek: Lower Decks”. Wszystkie wideo z panelu dostępne są na oficjalnej stronie CBS na YouTube.

W ramach celebracji niezwykłego święta, zdecydowano się także wypuścić nowy materiał promocyjny 3. sezonu popularnego serialu. Materiał prezentuje się następująco:

Czytaj także:  Powstaje nowa dramatyczna wersja słynnego „Bajera z Bel-Air” 

„Star Trek: Discovery” – kiedy premiera 3. sezonu?

Nowe odcinki mają zadebiutować na amerykańskiej platformie CBS All Access już 15 października. W Polsce będzie można je oglądać za pomocą platformy Netflix, gdzie pierwszy odcinek nowego sezonu pojawi się już dzień po amerykańskiej premierze, czyli 16 października.