Obserwuj w Google News

"Rojst", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

2 min. czytania
19.09.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Czy będzie 3. sezon serialu "Rojst"? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Rojst" się pojawi na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Rojst
fot. Robert Palka/Netflix

"Rojst", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 3. sezon "Rojst"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Rojst": Ogrodnik i Seweryn podsumowują 1. sezon. Obejrzyj, zanim sięgniesz po "Rojst '97" [WIDEO]

"Rojst", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

"Rojst '97" to polski serial. Netflix przejął produkcję od nieistniejącej już platformy streamingowej Showmax. Akcja serialu "Rojst'97" rozgrywa się podczas "powodzi stulecia", która miała miejsce w południowo-zachodniej Polsce w 1997 roku. Woda zalewa miasta i las na Grontach. W ten sposób na jaw wychodzi, że w lesie są zakopane ludzkie szczątki oraz znajduje się ciało nastolatka. Sprawą zajmują się policjanci z Warszawy - Anna Jass (Magdalena Różczka) i Adam Mika (Łukasz Simlat). W tym samym czasie do miasta wraca dziennikarz Piotr (Dawid Ogrodnik), który ma objąć funkcję redaktora naczelnego "Kuriera".

Redakcja poleca

W serialu "Rojst '97" wystąpili: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz czy Andrzej Seweryn. Serial składa się z sześciu epizodów. Wiele osób, którym produkcja przypadła do gustu, zastanawia się, czy pojawią się kolejne odcinki. Jest to wielce prawdopodobne.

"Rojst", sezon 3: kiedy premiera?

Netflix potwirdził, że serial "Rojst '97" doczeka się kontynuacji. Dokładna data premiery nie jest jednak znana.

Zobacz także:  "Sex/Life", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl