Obserwuj w Google News

Nowy sezon "Przyjaciółek" potwierdzony. Serial będzie kontynuowany. Kiedy premiera?

2 min. czytania
02.12.2020 14:55
Zareaguj Reakcja

"Przyjaciółki" doczekają się kontynuacji. Polsat potwierdza, że powstanie 17. sezon serialu. Kiedy premiera i kogo zobaczymy w obsadzie? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Przyjaciółki
fot. Materiały prasowe Polsat

"Przyjaciółki": nowy sezon potwierdzony. Serial będzie kontynuowany. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnego serialu Polsatu. Rozpoczęły się prace nad kolejnymi odcinkami "Przyjaciółek". Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Zobacz także:  Najpopularniejsze seriale 2020. Te tytuły były najchętniej oglądane w Polsce w tym roku [TOP 10] 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

"Przyjaciółki": nowy sezon potwierdzony. Serial będzie kontynuowany

"Przyjaciółki" to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu ostatnich lat. Jak podają twórcy serialu - doczekamy się 17. sezonu "Przyjaciółek". Przypominamy, że poprzednie epizody nie odpowiedziały na wiele pytań. Aktorzy już w listopadzie wrócili na plan serialu. 

"Przyjaciółki" przedstawiają losy Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) oraz Patrycji (Joanna Liszowska). Jak zapowiadają twórcy - w kolejnym sezonie nie zabraknie wzruszeń, szczęśliwych momentów, ale bohaterki natrafią także na przeszkody. Czy Inga ułoży sobie życie z Maksem? A Ania wróci do Warszawy? Dowiemy się już niedługo!

W produkcji ponownie pojawią się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Agnieszka Sienkiewicz, Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Marek Bukowski, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak czy Kacper Kuszewski.

"Przyjaciółki": kiedy nowe odcinki trafią na antenę Polsatu?

"Przyjaciółki" mają trafić na antenę Polsatu w 2021 roku. Na ten moment nie podano szczegółowej daty, jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to serial znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu.

Zobacz także:  "Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska powraca w 9. sezonie. Kiedy premiera? Zdradzamy datę! 

RadioZET.pl/Materiały prasowe