Obserwuj w Google News

„Plotkara” – Sebastian Stan w emocjach ogląda pierwszy odcinek serialu. Nowe informacje o rebootcie

3 min. czytania
21.09.2020 11:55
Zareaguj Reakcja

„Plotkara”, czyli popularny serial młodzieżowy stacji The CW, obchodził w ten weekend swoje 13 urodziny. Z tej okazji Sebastian Stan, gwiazda Marvela, który swego czasu gościnnie występował w serialu, postanowił uczcić tę okazję, oglądając premierowy odcinek. Przy okazji dostaliśmy kilka nowych informacji o rebootcie.

Blake Lively, Sebastian Stan, Plotkara, Gossip Girl
fot. Everett Collection/Giovanni Rufino/East News

„Plotkara” to serial młodzieżowy emitowany w latach 2007-2013. Produkcja, bazująca na serii książek Cecily von Ziegesar, cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów i rozpoczęła kariery kilkorga aktorów, którzy skorzystali na nowo zdobytej rozpoznawalności. Tytuł cieszył się takim zainteresowaniem, że w przyszłym roku otrzymamy nawet nową wersję, zrealizowaną specjalnie dla platformy streamingowej HBO MAX.

„Plotkara” mogła poszczycić się także wieloma występami gościnnymi. W jednej z takich ról występował Sebastian Stan, najlepiej znany światu jako Bucky Barnes, czyli „Zimowy Żołnierz” z filmów Marvel Cinematic Universe.

Stan występował gościnnie w serialu „Plotkara” jako Carter Baizen, przyjaciel Nate’a, który miał później romans z Sereną Van Der Woodsen (bohaterką Blake Lively). Carter pojawił się w czwartym odcinku pierwszego sezonu, a przez sześć lat jego Stan wystąpił w 11 odcinkach.

Sebastian Stan komentuje premierowy odcinek „Plotkary” – zobacz wideo

W sobotę wieczorem – 19 września – dokładnie 13 lat po premierze pierwszego odcinka w telewizji, Sebastian Stan zasiadł przed telewizorem z winem w ręku i obejrzał produkcję, która przez kilka sezonów nie schodziła z ust widzów.

„No cóż – nie było mnie w premierowym odcinku. Ale marzę, by tam być. Tak to wygląda. XOXO” – skwitował aktor pod koniec materiału, cytując znane powiedzenie tytułowej Plotkary.

„Plotkara” – aktorzy serialu reagują na urocze wideo Sebastiana Stana

Żywe reakcje aktora na wydarzenia odcinka, a w szczególności jego okrzyki zachwytu nad postacią graną przez jego przyjaciela, Chace’a Crawforda, zaskarbiły mu przychylność Internautów, a także aktorów samego serialu.

Pod materiałem wideo, w którym Sebastian Stan zachwyca się, że:

„Chciałem mieć takie włosy” (jak Nate, bohater Crawforda)

pojawiły się wpisy innych członków obsady.

Sam Chace Crawford odpowiedział:

„Hahahaha, kwarantanna rzeczywiście pozwala nam ujrzeć swoje prawdziwe oblicze”.

Również Jessica Szhor, ekranowa Vannessa, skomentowała:

„Hahahah, rozbawiłeś mnie, Seb”.

„Plotkara” – gdzie oglądać?

Serial „Plotkara” dostępny jest obecnie na platformie streamingowej Netflix. W przyszłym roku dostaniemy natomiast nową wersję serialu. Reboot ma trafić na amerykańską platformę HBO MAX. Patrząc na dużą popularność tytułu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowa wersja trafi też do Polski. Zobaczymy jednak, która platforma otrzyma do niej prawa.

"Plotkara" – co już wiemy o reboocie?

Po pierwsze - że opowie o zupełnie nowej grupie bohaterów, którzy będą przeżywać przygody podobne do tych, którymi jako widzowie emocjonowaliśmy się przez lata. W jednej z głównych ról zobaczymy:  Emily Alyn Lind , znaną z  serialu „Code Black” i „Revenge”. W pozostałych rolach (m.in) Whitney Peak („The Chilling Adventures of Sabrina”), Eli Brown („Pretty Little Liars: The Perfectionists”), czy Johnathana Fernandeza, znanego z serialowej wersji filmu „Zabójcza Broń”. Wiemy też, że Kristen Bell, która podkładała głos pod postać Plotkary, który słyszymy z głośników, powróci także w nowej wersji.

Serial ma odzwierciedlać dzisiejszą rzeczywistość, a bohaterowie przypominać tych z oryginalnego serialu. Za sterami nowej wersji stoją natomiast twórcy oryginału, czyli: Josh Schwartz i Stephanie Savage. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w II połowie zeszłego roku i trwały również na początku 2020. Ze względu na pandemię koronawirusa zostały jednak przerwane. Właśnie dlatego data premiery serialu została przełożona na 2021 rok.

Czytaj także:  „Plotkara” powraca. Kultowy serial pojawi się wiosną 2020 roku. Kto wystąpi w głównych rolach?