Obserwuj w Google News

„Plotkara” powraca. Kultowy serial pojawi się wiosną 2020 roku. Kto wystąpi w głównych rolach?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
18.07.2019 09:54
Zareaguj Reakcja

„Plotkara” powraca na telewizyjną antenę. Kultowy serial zagości w nowej odsłonie na HBO Max  i będzie liczyć 10 odcinków. Czy ponownie zobaczymy tę samą obsadę, co przed laty?

Gossip Girl
fot. Instagram.com/Gossipgirlfeed

„Plotkara” powraca na mały ekran. Kto zagra w nowym sezonie?

„Plotkara” znów zagości na małym ekranie. Kultowy serial zobaczymy wiosną 2020 roku. Nową odsłonę popularnego serialu będzie można oglądać na antenie HBO Max. „Gossip Girl” będzie liczyć 10 odcinków i nawiązywać do sześciu poprzednich sezonów. Nie wiadomo, czy w obsadzie pojawią się nazwiska, które kojarzone były z poprzednimi sezonami, m.in. Blake Lively, Leighton Meester oraz Joshua Safran.

Widzowie poznają nowe pokolenie nastolatków, którzy uczęszczają do jednej z prywatnych nowojorskich szkół. Ich poczynania komentować będzie tytułowa Plotkara.

„Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będziemy mieć media społecznościowe i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. To będzie serial o zmianach społecznych” – podkreśla scenarzysta serialu.

„Plotkara”: Czy narratorką będzie Kristen Bell?

Premierowe odcinki „Plotkary” widzowie zobaczą w 2020 roku. Wtedy ruszy właśnie platforma HBO Max. Warto podkreślić, że pierwszy sezon „Plotkary” zadebiutował w 2007 roku na antenie The CV. Amerykański serial młodzieżowy oparty został na serii powieści o tym samym tytule autorstwa Cecily von Ziegesar. Narratorem serialu jest blogerka Plotkara, która opisuje skandaliczne życie uczniów prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku. Nie wiadomo jednak, czy Kristen Bell ponownie użyczy głosu komentatorce luksusowego życia nastolatków.

 

RadioZet.pl/ SW