Obserwuj w Google News

Pierwsza Miłość, odcinek 3081 - STRESZCZENIE. Kinga odkrywa tożsamość hejtera? [01.10]

1 min. czytania
30.09.2020 12:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3081. odcinka serialu "Pierwsza Miłość" znajdziecie poniżej. Co nowego wydarzy się w życiu bohaterów? Jak nałóg Miksera wpłynie na jego relacje z bliskimi? Kim jest zamaskowany hejter szkalujący Kingę w sieci? Przeczytajcie streszczenie 3081. odcinka. 

Pierwsza Miłość, odcinek 3081 - STRESZCZENIE
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"Pierwsza Miłość", odcinek 3081 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Pierwsza Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Pierwszej Miłości" i o której godzinie? Streszczamy 3081. odcinek serialu "Pierwsza Miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Pierwsza Miłość, odcinek 3081 - streszczenie

Streszczenie 3081. odcinka serialu "Pierwsza Miłość" prezentuje się następująco:

Mikser nie może poradzić sobie z nałogiem i obawą, że w areszcie zaraził się HIV. Czekając na wyniki badań znacznie odsuwa się od bliskich. Niczego nieświadoma Magda doszukuje się przyczyny jego zachowanie w sobie. Piotrek zdaje testy na policjanta, jednak przed nim jeszcze test psychologiczny. W tym czasie coraz częściej dochodzi do starć między nim, a Krystianem. Ten drugi zamierza uwieść Melkę. Kinga usiłuje odkryć tożsamość zamaskowanego hejtera, który publikuje w sieci obraźliwe filmiki na jej temat. W dochodzeniu pomaga jej Matylda. Gdy odkrywają adres e-mail hejtera, okazuje się, że należy on do Janka.

Pierwsza Miłość, odcinek 3081 - gdzie i kiedy oglądać?

3081. odcinek serialu "Pierwsza Miłość" będzie można obejrzeć w czwartek 1 października 2020 roku o godzinie 18:00 na kanale Polsat. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

"Król": zwiastun nowego serialu na bazie prozy Szczepana Twardocha