Obserwuj w Google News

Nagi Tom Hiddleston w nowej zapowiedzi serialu "Loki"

2 min. czytania
19.05.2021 10:10
Zareaguj Reakcja

Serial "Loki" doczekał się kolejnej zapowiedzi. W nowym spocie telewizyjnym widzimy nagiego Toma Hiddlestona i tajemniczą postać z ostatniego plakatu produkcji Marvela.

Loki - Tom Hiddleston i Owen Wilson - kadr z serialu Marvel
fot. Capital Pictures/East News

Premiera serialu "Loki" coraz bliżej. Z tej okazji Marvel Studios promuje produkcję serialu Disney+ ze wzmożoną siłą. W sieci pojawił się spot telewizyjny, w którym możemy zobaczyć półnagiego Toma Hiddlestona i pewną postać, która zaintrygowała fanów kilka tygodni wcześniej.

"Loki" - nowa zapowiedź serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem

Chociaż niedługo do kin trafi wyczekiwany od dawna film "Black Widow", początek roku 2021 należy do seriali Marvela. "WandaVision" oraz "The Falcon and the Winter Soldier" stały się wielkimi hitami, a niedługo dołączy do nich solowa opowieść o przebiegłym bracie Thora.

Redakcja poleca

Do premiery serialu "Loki" został mniej niż miesiąc, więc szefowie Marvela intensyfikują promocję nowego tytułu w ofercie Disney+. Loki od dawna cieszy się wielkim uznaniem fanów MCU, więc nic dziwnego, że na każdą nową wiadomość o granym przez Toma Hiddlestona Asgardczyku jego miłośnicy reagują ekstatycznie.

Redakcja poleca

Popularność Hiddlestona została wykorzystana w najnowszym spocie telewizyjnym. Możemy w nim zobaczyć bowiem zabawną scenę, w której Loki trafia do organizacji TVA, po której oprowadza go robot za pomocą animowanego zegara, który pojawił się na ostatnim plakacie serialu. Maszyna pozbawia Lokiego ubrania. Oto jak prezentuje się spot.

Oglądaj

Robot nie będzie jedynym przewodnikiem Lokiego po TVA. W serialu zadebiutuje znana z komiksów Marvela postać agenta Mobiusa M. Mobiusa (Owen Wilson), który będzie nadzorował boga psot. Loki zostanie prawdopodobny wysłany na różnego rodzaju temporalne misje, by odkupić swoje winy - ingerencję w kontinuum czasoprzestrzenne, którą widzieliśmy w filmie "Avengers: Endgame". Powyższy spot nie jest jedyną nową zapowiedzią produkcji Marvel Studios. Kilka dni wcześniej pojawił się inny teaser, którego głównym bohaterem został Mobius.

Oglądaj

Wygląda na to, że "Loki" będzie naprawdę interesującą propozycją MCU, która nada nowego tonu całemu uniwersum.

Redakcja poleca

"Loki" - kiedy premiera?

Oprócz Hiddlestona i Wilsona, w serialu "Loki" wystąpili  Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Reżyserką produkcji jest Kate Herron. Za scenariusz odpowiada natomiast Michael Waldron. Serial będzie dostępny na platformie Disney+, która wciąż nie doczekała się startu w Polsce. Premiera została zaplanowana na 9 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter