Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka odchodzi z "Barw szczęścia". Co dalej z jej bohaterką?

2 min. czytania
08.09.2020 10:31
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka występowała w serialu "Barwy szczęścia" od samego początku, czyli od 2007 roku. Aktorka żegna się z serialem. Jak będzie wyglądała ostatnia scena z udziałem jej bohaterki?

Katarzyna Glinka
fot. Tricolors/East News

Barwy szczęścia: Katarzyna Glinka odchodzi z serialu. Aktorka zrezygnowała z pracy po 13 latach spędzonych na planie. Jej bohaterka ostatni raz pojawi się w 2282. odcinku telenoweli. Co wpłynęło na decyzję o odejściu Glinki z serialu i co dalej z jej bohaterką? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Michał Żebrowski zniknie z "Na dobre i na złe"? Znamy odpowiedź [WIDEO] 

Barwy szczęścia: Katarzyna Glinka odchodzi z serialu

Katarzyna Glinka odeszła z serialu "Barwy szczęścia" z powodu ciąży. Aktorka urodziła drugie dziecko i postanowiła oddać się życiu rodzinnemu. Jej bohaterka pojawi się ostatni raz w 2282. odcinku serialu. Jak podają superseriale.se.pl - ostatnia scena z jej udziałem może rozczarować wielu widzów. Kasia podejmie decyzję o emigracji, zabierając ze sobą synka.

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla bohaterki, w którą wcielała się Glinka. Życie serialowej Kasi zamieniło się w koszmar. Jej mąż postanowi założyć nową rodzinę. W 2282. odcinku Kasia odwiedzi swojego ojca (Krzysztof Kiersznowski). Zdradzi mu, że zabiera syna na Sycylię, gdzie zamierza spędzić najbliższe lata. Nie powie tacie, że powodem jej decyzji jest Łukasz (Michał Rolnicki), od którego mocno się oddaliła. 

Stefan uzna, że decyzja córki nie jest właściwa, ale Górka i tak postawi na swoim. Na razie nie zdradzono, czy Katarzyna Glinka wróci do serialu po urlopie macierzyńskim. W każdym razie scenarzyści pozostawili jej taką możliwość. Jak potoczą się losy jej najbliższych? Dowiemy się w nowych epizodach "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia, odcinek 2282: Kiedy oglądać?

2282. odcinek serialu "Barwy szczęścia", w którym Katarzyna Glinka pożegna się z widzami, zostanie wyemitowany w czwartek, 10 września 2020 roku o godzinie 20.10 na antenie TVP2.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  15 lat od premiery "Magdy M". Brodzik i Małaszyński świętują wspólnym zdjęciem 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl