Obserwuj w Google News

15 lat od premiery "Magdy M". Brodzik i Małaszyński świętują wspólnym zdjęciem

2 min. czytania
07.09.2020 13:22
Zareaguj Reakcja

Serial "Magda M" był emitowany w latach 2005-2007. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością. Mija 15 lat od premiery pierwszego odcinka. Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński postanowili przypomnieć o tym widzom.

Paweł Małaszyński i Joanna Brodzik
fot. Tricolors/East News

"Magda M": mija 15 lat od premiery serialu. Brodzik i Małaszyński świętują wspólnym zdjęciem. Serial, który był emitowany w latach 2005-2007, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Historia prawniczki przyciągała przed ekrany wielu widzów, którzy byliby ciekawi, jak potoczą się jej losy. Joanna Brodzik postanowiła przypomnieć, że od premiery pierwszego odcinka minęło już piętnaście lat. 

Zobacz także:  Jason Momoa wystąpi w prequelu "Wiedźmina"? Netflix chce zatrudnić gwiazdę "Aquamana" 

"Magda M": 15 lat od premiery serialu. Brodzik i Małaszyński świętują wspólnym zdjęciem

"Magda M" to serial przedstawiający losy prawniczki Magdy, w którą wcielała się Joanna Brodzik. Jej serialowego partnera Piotra grał Paweł Małaszyński. Odtwórczyni głównej roli postanowiła przypomnieć widzom, że od premiery pierwszego odcinka minęło już piętnaście lat. Do tego pokazała, że wciąż utrzymuje kontakt ze swoim serialowym partnerem.

Wczoraj mieliśmy możliwość świętowania rocznicy premiery serialu, w którym mieliśmy przyjemność wykreować rolę Piotra i Magdy. Lubimy się! Szanujemy się. Nawzajem. Możemy sobie pozwolić na dystans i poczucie humoru. A to jest bezcenne - poinformowała aktorka na swoim profilu na Instagramie.

Po zakończeniu serialu "Magda M" pojawiło się wiele plotek dotyczących powstania filmu o głównych bohaterach, jednak projekt nigdy nie został zrealizowany. Teraz fani dopytywali się, czy serial mógłby wrócić na antenę TVN. Jednak aktorka nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.

Przypominamy, że TVN zdecydował się ostatnio na kontynuację dwóch popularnych niegdyś seriali - mowa o produkcjach "Usta, usta" i "BrzydUla". Na razie nie wiemy, czy stacja planuje reaktywację jeszcze innych seriali.

Zobacz także:  M jak miłość: Joasia jednak nie jest w ciąży? Zaskakujące wieści o losach bohaterki 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plotek.pl