Obserwuj w Google News

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2300 - STRESZCZENIE. Stan Jonasza się pogarsza [6.10]

2 min. czytania
05.10.2020 14:11

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2300. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2298. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Barwy Szczęścia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Barwy Szczęścia” – odcinek 2300 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2300. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”. 

Barwy Szczęścia - odcinek 2999 - STRESZCZENIE. Józek staje przed dramatycznym wyborem [5.10]

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2300 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2300. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Józek decyduje się oddać bratu nerkę. Postanawia jednak poinformować o zabiegu Julitę i zagrać swój ostatni mecz. Gdy decyduje się na wyjazd do Niemiec, w tym momencie dzwoni jego telefon. To przedstawiciele szpitala, którzy mówią, że stan Jonasza się pogorszył i przeszczep musi nastąpić natychmiast.

Dominika spotyka się z Renatą i Damianem. Przekonuje zatroskanych znajomych, że jest przeszczęśliwa z Sawickim. Ci jednak nie wierzą kobiecie, próbując odciągnąć ją od (ich zdaniem) nieudanego związku.

Patryk przyjeżdża po Agatę na lotnisko. W tym czasie Romanowski i Mika udają, że ich wspólny wyjazd miał charakter służbowy. Na lotnisku nagle pojawia się Martyna, żona prezesa, która oskarża Agatę o romans z jej mężem. Wszystkiemu przysłuchuje się Patryk. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl