Obserwuj w Google News

Barwy Szczęścia - odcinek 2999 - STRESZCZENIE. Józek staje przed dramatycznym wyborem [5.10]

1 min. czytania
02.10.2020 10:08
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2299. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2299. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Barwy Szczęścia - odcinek 2999 - STRESZCZENIE. Józek staje przed dramatycznym wyborem [5.10]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Barwy Szczęścia” – odcinek 2299 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2298. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

"Barwy Szczęścia” – odcinek 2298 – streszczenie. Sadowski nie ma romansu? [2.10]

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2299 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2299. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Józek staje przed trudnym dylematem. Musi zdecydować czy oddać nerkę choremu bratu. Pomocny gest miałby jednak oznaczać dla niego koniec sportowej kariery. Darek prosi przyjaciela, by porządnie zastanowił się nad konsekwencjami swojej decyzji.

Celina widzi Radka z Sandrą. Zarzuca Morawskiemu, że zdradza żonę. Gdy wraca do pracy, próbuje pocieszyć Lidkę, ta jednak nie chce z nią rozmawiać.

Przed rozprawą sądową, w sprawie ew. przywrócenia praw rodzicielski Damianowi, mężczyzna poważnie się denerwuje. Jest tak negatywnie pobudzony, że aż ma ochotę sięgnąć po alkohol. Na szczęście do sądu wkracza jednak Sabina, która postanawia towarzyszyć mu aż do ogłoszenia wyroku.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:   "BrzydUla 2", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Marek ma romans? [05.10] 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl