Obserwuj w Google News

Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

2 min. czytania
02.10.2020 14:34
Zareaguj Reakcja

"Mayday" to nowy polski serial, którego premiera odbędzie się na początku października 2020 roku w Telewizji Polsat. W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka, Weronikę Książkiewicz oraz Annę Dereszowską. Szczegółowe informacje na temat obsady serialu "Mayday" i streszczenie produkcji, można znaleźć poniżej.

Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

Serial "Mayday" - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra w polskiej produkcji Polsatu? Kim są bohaterowie? O czym jest serial? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy obsadę i opis serialu "Mayday".

Serial Mayday - OBSADA: kto gra w polskiej produkcji?

Obsada serialu "Mayday" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka (jako Janek Kowalski), Weronikę Książkiewicz (Marysia) oraz Annę Dereszowską (Basia). Ponadto w obsadzie serialu "Mayday" występują m.in. Adam Woronowicz (Staszek), Andrzej Grabowski (policjant), Bartosz Porczyk (Iwo), Ewa Kasprzyk (właścicielka salonu kosmetycznego), Kamil Kula (naczelnik) czy Krzysztof Czeczot (policjant). 

Przypomnijmy, że premiera serialu "Mayday" zaplanowana została na 3 października. Wtedy też wyemitowane zostaną dwa epizody. Kolejne odcinki polskiej produkcji będzie można oglądać tydzień później, w sobotę o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat oraz na platformie Ipla.tv. "Mayday" składać się będzie z czterech epizodów.

Mayday - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?

Mayday - STRESZCZENIE. O czym jest polski serial?

Opis serialu "Mayday" zamieszczony w serwisie Ipla.tv brzmi następująco:

Janek Kowalski jest spokojnym taksówkarzem. Nie lubi rewolucji, przygód. Najważniejsze jest dla niego, żeby każdy kolejny dzień przebiegał zgodnie z planem, jaki dawno temu zapisał sobie w kalendarzyku. To konieczność, bo jedynym co odróżnia Janka od przeciętnego „kowalskiego” jest fakt, że jest bigamistą. Ma dwa domy, dwa życia, dwa zawody i dwie piękne i poślubione kobiety. Jak na razie udaje mu się to łączyć. Jak się okazuje już nie długo.

Serial "Mayday" został oparty na filmie o tym samym tytule z 2019 roku.

RadioZET.pl