Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2297 – STRESZCZENIE [1.10]

2 min. czytania
30.09.2020 15:47
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2291. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2297. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Barwy szczęścia
fot. Jan BIELECKI/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2297 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2297. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2296 – STRESZCZENIE. Lidia chce wybaczyć mężowi. On woli inną [30.09]

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2297 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2297. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Miriam szukając Pawła, dzwoni do Patryka. Okazuje się, że chłopak ostro imprezował i nie wrócił na noc do domu. Patryk postanawia jednak kryć kolegę.

Adrian zaprasza Zuzię i Filipa do klubu. Impreza jest suto nakrapiania, ale para jako jedyna nie pije, czym wzbudza powszechne zainteresowanie grupy.

Prot i Sergiusz czekają w „Feel Good” na klienta. Nie są jednak ubrani jak profesjonalni doradcy finansowi. Zauważa ich Renata, który dostrzega że są zwyczajnie niechlujnie ubrani i próbuje ratować sytuację. Ze znikomym skutkiem. Gdy o sprawie dowiaduje się Justin, nie szczędzi kolegom słów krytyki.

Tymczasem Kornel poszukuje wspólników do swojego nowego biznesu. Tym razem ma to być pomoc remontowa.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Król": zwiastun nowego serialu na bazie prozy Szczepana Twardocha 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl