Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2296 – STRESZCZENIE. Lidia chce wybaczyć mężowi. On woli inną [30.09]

2 min. czytania
29.09.2020 15:54
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2291. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2296. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Emilia Warabida, Barwy Szczęścia
fot. Jan BIELECKI/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2296 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2296. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2295 - STRESZCZENIE. Sandra zrywa z Justinem. Ma nowego faceta? [29.09]

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2296 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2296. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Lidia dochodzi do wniosku, że jest w stanie wybaczyć mężowi zdradę. Przychodzi do niego, mówiąc mu, że wciąż go kocha. Radek jest jednak obecnie zbyt zauroczony Sandrą, by w ogóle myśleć o powrocie do żony.

Celina widzie parę całującą się na terenie Feel Good. Postanawia porozmawiać o tym z przyjaciółką i wybić jej z głowy chęć powrotu do męża.

Ludwik umawia się na spotkanie z Walerią i Ireną. Zazdrośni o swoje partnerki Stefan i Tolek postanawiają śledzić swoje „drugie połówki”, żeby sprawdzić co knuje Ludwik. Sytuacja jednak szybko wymyka się im spod kontroli, co może doprowadzić do groźnych konsekwencji.

Alicja odwiedza Artura w szpitalu. W trakcie wizyty napotyka też Elę z córką Ewą. Kobieta szybo zauważa, że dziewczynka nie jest w najlepszej kondycji psychicznej. Postanawai zadzwonić do Sadowskiego, aby ten spróbował pomóc dziewczynce i podnieść ją na duchu.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w środę 30 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Barwy szczęścia": Patryk wejdzie w trefny biznes. Wpadną z Agatą w długi?