Obserwuj w Google News

"Barwy szczęścia": Patryk wejdzie w trefny biznes. Wpadną z Agatą w długi?

1 min. czytania
24.09.2020 11:28

W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" ojciec Patryka namówi go do wejścia w trefny biznes. Niestety, będzie to początek jego kłopotów. Co na to Agata?

Natalia Zambrzycka
fot. Piotr Fotek/REPORTER

Barwy szczęścia: Patryk wejdzie w trefny biznes. Wpadną z Agatą w długi? W najnowszych epizodach "Barw szczęścia" przekonamy się, że niektóre decyzje bardzo wpływają na nasze życie. Jezierscy odwiedzili Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). Kornel (Jakub Bohosiewicz) spróbuje namówić syna na wspólny biznes.

Zobacz także:  "Stulecie Winnych" wróci w 3. sezonie. Do obsady serialu dołączyły nowe gwiazdy 

Barwy szczęścia: Patryk wejdzie w trefny biznes?

W 2291. odcinku "Barw szczęścia" Jezierscy złożyli wizytę Agacie i Patrykowi. Szybko okazało się, że ojciec Patryka ma do niego sprawę. Mężczyzna chciałby, żeby syn wszedł z nim w biznes. Warunek jest taki, że musiałby wziąć spory kredyt. Młody Jezierski podłapie pomysł i podejdzie do niego z entuzjazmem. Będzie próbował skłonić do niego Agatę, która nie będzie już tak pozytywnie nastawiona.

Czy Patryk ostatecznie sprawi, że Agata zmieni zdanie? Czy obydwoje wezmą duży kredyt, którego nie spłacą? Dowiemy się w najnowszych epizodach "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Barwy szczęścia" można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

Zobacz także:  "M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl