Obserwuj w Google News

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2295 - STRESZCZENIE. Sandra zrywa z Justinem. Ma nowego faceta? [29.09]

2 min. czytania
25.09.2020 13:11
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2294. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2295. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Barwy szczęścia, Joanna Opozda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2295 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2295. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”. 

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2294 - STRESZCZENIE. Wioletta grozi Malwinie [28.09]

 „Barwy Szczęścia”, odcinek 2295 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2295. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Konsekwencją nocy spędzonej poza domem jest zerwanie. Sandra, po spotkaniu z Radkiem i wspólnie spędzonej nocy, decyduje się skończyć z Justinem. Relacja jest zdecydowanie obustronna, bo Radek w luźnej rozmowie z Lidką, zdradza, że jest zakochany w atrakcyjnej kelnerce.

Emilka chce ostać z mamą. Wioletta nakłania ją jednak do powrotu do Zakrzewia. Próbuje ją przekupić atrakcyjnym prezentem. W tym czasie Przemek grozi Malwinie, że po akcji z wrzątkiem i wypadkiem, doprowadzi do odebrania jej praw i zakazu kontaktów z dziewczynką.

Tymczasem Patryk zwierza się przyjaciołom, że wyjazd Agaty z szefem oraz Miką na Wyspy Kanaryjskie wydaje mu się podejrzany. Zaczyna martwić się, że narzeczona ma romans z przełożonym.

Tymczasem prezes Feel Good w podzięce Agacie za dyskrecję i ukrycie romansu z Miką, wręcza jej ładny łańcuszek. Kiedy jednak zawiesza go na szyi kobiety, ktoś robi im znienacka zdjęcie.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już we wtorek 29 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Gambit Królowej“: Marcin Dorociński w nowym serialu Netfliksa. Jest zwiastun