Obserwuj w Google News

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2294 - STRESZCZENIE. Wioletta grozi Malwinie [28.09]

2 min. czytania
25.09.2020 12:45
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2294. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2294. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Barwy Szczęścia, Joanna Glen
fot. ROBERT ZALEWSKI/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2294 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2294. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”. 

"Barwy Szczęścia" - odcinek 2293 - STRESZCZENIE. Ten z niezapowiedzianymi wizytami [25.09]

 „Barwy Szczęścia”, odcinek 2294 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2294. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Marczakowie opatrują Emilkę, poparzoną po niedawnym wypadku. Zamierzają zabrać ją do szpitala. Wtedy jednak do domu wraca Wioletta. Gdy widzi stan dziewczynki, jest  wstrząśnięta i zdenerwowana. Natychmiast dzwoni do Przemka, wygrażając, że o całej sytuacji powiadomi kuratora rodzinnego i Malwina straci prawo do opieki nad córką. Mężczyzna próbuje ją uspokajać, ale sytuacja jest napięta.

Prot i Sergiusz, którzy na serio potraktowali sugestię Justina, rzeczywiście wprowadzili się już do domu. Teraz panowie planują wspólną parapetówkę. Tylko Sandra ma dość całej sytuacji. Jest zła na Justina, że nie skonsultował z nią decyzji. Wkurzona, postanawia nocować w Feel Good. Tam nieoczekiwanie spotyka Radka. Mężczyzna pociesza zapłakaną dziewczynę.

Bożena żegna się z Tomaszem i Amelią przed ich wylotem do Włoch. A w międzyczasie dzwoni do Bruna, żeby ten przyjechał i spróbował odwieść żonę od tego szalonego pomysłu.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w poniedziałek 28 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Barwy Szczęścia" - odcinek 2295 - STRESZCZENIE. Sandra zrywa z Justinem. Ma nowego faceta? [29.09]