Obserwuj w Google News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2287 – streszczenie. Gawronowi i Żabci uciekł wąż [17.09]

2 min. czytania
16.09.2020 15:24

„Barwy Szczęścia” wróciły kilka dni temu na antenę TVP2. W ostatnich odcinkach doszło już do wielu dramatycznych zdarzeń. My wiemy natomiast, co nastąpi w kolejnych epizodach. Przeczytaj nasze streszczenie czwartkowe odcinka, o numerze 2287.

Barwy szczęścia, bankiet
fot. VIPHOTO/East News

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2287 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2287. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

Czytaj także:  Katarzyna Glinka odchodzi z "Barw szczęścia". Co dalej z jej bohaterką? 

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2287: streszczenie epizodu

Streszczenie 2287. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Robert i jego dziewczyna, „Żabcia” poszukują zaginionego węża na klatce schodowej. Pomaga im w tym Hong. Nietypowe zachowanie trójki przyjaciół wzbudza jednak podejrzenia Jaworskiego. W tym czasie Waleria przypadkiem napotyka się na pełzającego po mieszkaniu gada i wpada w panikę.

Bruno wciąż nie może dogadać się z Bożeną, ani wyjaśnić ich ostatnich nieporozumień. Decyduje się więc spędzić kolejną noc w hotelu. Tam nieoczekiwanie zjawia się Karolina, która nieudolnie próbuje z nim flirtować.

Późnym wieczorem Łukasz odbiera telefon od bliskiej płaczu Paulinki. Dziewczynka jest smutna. Żali się mężczyźnie, że pokłóciła się z mamą, która przedstawiła ją swojemu nowemu partnerowi. Następnego dnia Iza, matka dziewczynki, nieoczekiwanie skraca swój pobyt w Warszawie.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od czego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Najbliższy, opisywany powyżej, obejrzycie już w czwartek 17 września. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Królestwo kobiet": Nowy serial TVN w pierwszym zwiastunie. Kiedy premiera?