Obserwuj w Google News

"Królestwo kobiet": Nowy serial TVN w pierwszym zwiastunie. Kiedy premiera?

1 min. czytania
16.09.2020 15:07
Zareaguj Reakcja

"Królestwo kobiet" to nowy serial telewizji TVN, który stanowi połączenie przewrotnego humoru i kryminału. W trakcie seansu poznamy historię czterech kobiet, które - jeśli chcą przetrwać - zmuszone są działać razem. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun serialu i szczegóły fabularne.

"Królestwo kobiet" - zwiastun nowego serialu TVN
fot. materiały prasowe TVN

"Królestwo kobiet" to połączenie absurdalnej komedii i trzymającego w napięciu kryminału. Już tej jesieni przyjdzie nam śledzić losy kobiet, które wplątują się w krwawą intrygę i zmuszone są zjednoczyć siły, by pokonać wspólnego wroga. Wszystko to w akompaniamencie śmiechu i oparach absurdu.

"Królestwo kobiet" - zwiastun serialu

Głównymi bohaterkami serialu są Ineza, Wera, Gabi i Olga - cztery skrajnie różne kobiety, które łączy wspólna tragedia. Gdy nagle umiera mężczyzna, z którym wszystkie były w bardzo bliskich stosunkach, ich życie wywraca się do góry nogami. Wpadają w sieć intryg, a ich tropem podążają bezwzględny gangster i nieustępliwy detektyw. 

W rolach głównych wystąpiły Krystyna Janda, Aleksandra Adamska, Gabriela Muskała i Karolina Gruszka. Oprócz nich na ekranie pojawią się również Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski oraz Jan Peszek. 

Premiera serialu "Królestwo kobiet" odbędzie się w niedzielę 18 października 2020 roku o godzinie 21:30 w telewizji TVN.

Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli?