Obserwuj w Google News

Wojciech Glanc miażdży kurs jasnowidzenia Krzysztofa Jackowskiego. "Przeogromne ego"

2 min. czytania
26.06.2023 15:22
Zareaguj Reakcja

Wojciech Glanc postanowił skomentować kurs jasnowidzenia Krzysztofa Jackowskiego. Szanuje kolegę po fachu, ale jego zdaniem jasnowidz z Człuchowa nie jest w stanie nikogo niczego nauczyć. Dlaczego tak sądzi?

Wojciech Glanc krytykuje warszataty jasnowidzenia Krzysztofa Jackowskiego
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER EAST NEWS / screen: YouTube @wojciechglanc

Przepowiednie jasnowidzów zyskują w Polsce coraz większą popularność. Wśród czołowych przedstawicieli tego fachu nie sposób nie wymienić Krzysztofa Jackowskiego i Wojciecha Glanca. Obaj panowie prowadzą swoje kanały w serwisie YouTube i cieszą sympatią widzów. Niedawno Jackowski zapowiedział, że każdy może zajrzeć w przyszłość i zaoferował kurs jasnowidzenia. Glanc, choć ma o umiejętnościach kolegi po fachu jak najlepsze zdanie, otwarcie przyznał, że pomysł jest dla niego nieporozumieniem. Co takiego nie podoba mu się w ofercie?

Wojciech Glanc skrytykował Krzysztofa Jackowskiego. Nie wierzy w kursy jasnowidzenia?

Wojciech Glanc, który sam prowadził kursy jasnowidzenia, postanowił skomentować pomysł warsztatów prowadzonych przez Krzysztofa Jackowskiego. Podkreślił, że bardzo docenia dorobek jasnowidza z Człuchowa.

- Jest jedna rzecz, muszę się do tego odnieść, bo pytanie do mnie wraca. Artykuły się pokazały, że mój kolega po fachu, pan Jackowski, oferuje kursy jasnowidzenia. Przy całym szacunku do jego dorobku, przy całym szacunku dla wielu lat jego pracy, ale naprawdę, ja muszę powiedzieć szczerze, nie dlatego, że konkurencja. Oczywiście prowadzę warsztaty jasnowidzenia, już nie pierwsze, na razie nie planuję następnej tury, może kiedyś jeszcze - zaczął. 

Zdaniem byłego gwiazdora "Big Brothera" jego kolega po fachu nie poradzi sobie z edukowaniem innych.

- Szczerze, ja powiem z całą sympatią do jego dorobku w tej chwili. Nie każdy, kto coś potrafi, jest w stanie czegoś nauczyć. I tutaj na przykład mam bardzo dużo wątpliwości, czy pan Jackowski czegokolwiek mógłby kogokolwiek nauczyć. A to wynika z tego, w jaki sposób komunikuje się za pomocą swojego kanału na YouTube  (...) Życzę mu jak najwięcej kursantów, żeby jak najwięcej mu zapłacili, ale mam przeogromne wątpliwości - ocenił. 

Glanc uważa także, że w nauczaniu Jackowskiemu bardzo będzie przeszkadzać zbyt wysokie poczucie własnej wartości.

Redakcja poleca

Wojciech Glanc zarzucił Krzysztofowi Jackowskiemu przerost ego. Wojna jasnowidzów?

Wojciech Glanc uważa, że Krzysztof Jackowski przez ogromne ego nie tylko nie będzie w stanie przekazać innym wiedzy o jasnowidzeniu, ale wręcz sam sobie może utrudniać zaglądanie w przyszłość.

- Z całym, ogromnym szacunkiem do jego dorobku, ale uważam, że troszeczkę rzuca się z motyką na słońce i uważam, że będzie to coś niebywałego, jeśli jest w stanie przekazać jakiekolwiek użyteczne informacje. Tym bardziej że dyskusyjna pozostaje sprawa, jego troszeczkę przerośniętego ego (....) Życzę mu jak najwięcej kursantów, żeby jak najwięcej mu zapłacili, ale mam przeogromne wątpliwości (…) to jego ego strasznie zakłóca jego energię, strasznie przeszkadza. Bo on naprawdę żyje w jakimś dziwnym przekonaniu, że za pomocą swojego kanału uczy ludzi czegokolwiek (...) Panie Krzysztofie, pan chyba jednak troszeczkę za daleko pojechał, przecenia się pan chyba troszeczkę - podsumował. 

Miejmy nadzieję, że wątpliwości Wojciecha nie doprowadzą do konfliktu w środowisku polskich jasnowidzów.

https://rozrywka.radiozet.pl/tags/kategoria/jasnowidz-z-czluchowa