Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków przed jesienią. "Nowa zaraza"

2 min. czytania
30.05.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Wojciech Glanc w swoim najnowszym nagraniu przestrzegł Polaków przed niepokojącymi wydarzeniami, które mają nas czekać jesienią 2023 roku. Czy przed nami kolejna pandemia, która wstrząśnie światem?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: Instagram @@wojciechglanc

Wojciech Glanc po raz kolejny podzielił się swoimi wizjami i przemyśleniami za pośrednictwem nagrania opublikowanego w serwisie YouTube. Najpopularniejszy obok Krzysztofa Jackowskiego polski jasnowidz bardzo często w swoich przepowiedniach opowiada o naszym kraju i tym, co czeka Polaków w najbliższej przyszłości. Niestety, po raz kolejny nie miał dla nas najlepszych wieści. Zdaniem Glanca jeszcze tej jesieni pojawią się w mediach informacje o kolejnej ogólnoświatowej pandemii. Czy to zagrożenie porównywalne do koronawirusa?

Wojciech Glanc zapowiada kolejną pandemię? Jasnowidz ostrzega przed jesienią 2023 roku

W swojej najnowszej wizji Wojciech Glanc zobaczył medialne doniesienia o zagrożeniu pandemią. Jasnowidz bierze jednak pod uwagę, że może to nie być realne zagrożenie, ale wykorzystywanie tematu do zastraszenia społeczeństwa.

- Pojawił mi się przebłysk artykułu krzyczącego o nowej zarazie, że nadchodzi nowa pandemia. Mam wrażenie, że zostanie coś takiego użyte, już w niedalekiej przyszłości. Czy to się uda, czy to przejdzie dalej? Nie wiem. Ja miałem już w tej chwili takie myśli, jakby przyszła prawdziwa pandemia, to nikt w nią nie uwierzy. Do tego doszło, że w tej chwili, jakby przyszło prawdziwe zagrożenie, to nikt już w to nie uwierzy. Zostaliśmy tematem przekarmieni. Obraz takiego artykułu, z ludźmi wyglądającymi na zakrwawionych, paskudnie wyglądających, dogorywających (…) Jakby na jesieni, w okresie jesiennym, była próba znowu wystraszenia nas czymś groźnym - opowiadał.

Glanc uważa, że mowa będzie o zagrożeniu poważniejszym, niż pandemia koronawirusa. 

- Czymś groźniejszym, albo mutacją. W każdym razie  mam wrażenie, że temat wraca. Tak jakby znowu była podejmowana próba wystraszenia ludzi w ten sposób - podumował.

Jasnowidz w nagraniu postanowił odnieść się także do podpisania przez Andrzeja Dudę ustawy "lex Tusk". Wojciech nie miał zamiaru gryźć się w język.

Redakcja poleca

Wojciech Glanc o podpisaniu ustawy "lex Tusk". Nazwał PiS zbrodniarzami

Wojciech Glanc nie ukrywa, że uważa ustawę "lex Tusk" za narzędzie partii rządzącej do kontrolowania politycznych przeciwników przed nadchodzącymi wyborami.

- Chodzi o to, co dzisiaj się działo w za przeproszeniem, Sejmie. Chodzi o pewną ustawę, która jest ustawą mającą nic innego na celu, jak uniemożliwienie jakichkolwiek działań jakiejkolwiek opozycji (…) to jest narzędzie niszczenia opozycji. To są metody likwidowania jakichkolwiek przeciwników (…) Obecna partia to jest partia zbrodniarzy w białych rękawiczkach - ocenił.

Jasnowidz poinformował widzów, że przed wyborami może dochodzić do niepokojących zdarzeń, w tym tajemniczych zgonów. 

- Nie zdziwcie się, jeśli w okresie wyborów usłyszycie o kilku dziwnych aresztowaniach, akurat osób znaczących (…) Nie zdziwcie się, że dojdzie do dziwnych wypadków śmiertelnych - mówił.