Obserwuj w Google News

Ukochany program Polaków znika z anteny. Wielkie zmiany w TVP

1 min. czytania
08.02.2023 12:33
Zareaguj Reakcja

"Magazyn Ekspresu Reporterów" znika z anteny TVP1. Z nieoficjalnych doniesień portalu Wirtualnemedia wynika, że program nie znajdzie się w wiosennej ramówce kanału pierwszego Telewizji Polskiej. Najprawdopodobniej zobaczymy go w TVP3.

Wielkie zmiany w TVP. Magazn Ekspresu Reporterów znika z anteny
fot. Screen/Facebook: @Magazyn Ekspresu Reporterów

Pierwszy odcinek interwencyjnego programu "Magazyn Ekspresu Reporterów" pojawił się na antenie Telewizji Polskiej 24 lata temu. W 2019 roku został przeniesiony z TVP2 do kanału pierwszego. Od tej pory magazyn był emitowany w każdy wtorek o godzinie 22:00.

Zobacz także: Koniec „Ojca Mateusza”? TVP stawia na nowy serial

"Magazyn Ekspresu Reporterów" znika z TVP1. Wielkie zmiany w Telewizji Polskiej

Portal Wirtualnemedia donosi, że w wiosennej ramówce TVP1 nie ma miejsca dla "Magazynu Ekspresu Reporterów". Z nieoficjalnych informacji wynika, że program prowadzony przez Urszulę Rogalę i Mirosława Rogalskiego może trafić na antenę TVP3. Ostatni odcinek przed planowanymi zmianami zostanie wyemitowany 21 lutego.

Redakcja poleca

"Magazyn Ekspresu Reporterów". Interwencyjny hit TVP

"Magazyn Ekspresu Reporterów" to program reporterski o charakterze publicystycznym. Przedstawia smutne, bolesne i tragiczne historie zwykłych ludzi. Gospodarzami magazynu są Mirosław Rogalski i Urszula Rogala.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl