Obserwuj w Google News

Wielkie zaskoczenie w „The Voice Kids”. Cleo nie odda posady w TVP?

2 min. czytania
25.07.2023 07:35
Zareaguj Reakcja

Cleo miała zrezygnować z zasiadania w fotelu trenerki „The Voice Kids”. Teraz z TVP płyną zaskakujące doniesienia o sytuacji na planie programu. Kto dołączy do grona jurorów i czy Cleo naprawdę rozstała się z formatem?

wielkie-zaskoczenie-w-the-voice-kids-cleo-nie-odda-posady-w-tvp
fot. Artur Zawadzki/East News, Piotr Kamionka/East News

Cleo zasiada w jury „ The Voice Kids” od drugiej edycji programu. Na fotelu trenerki zastąpiła Edytę Górniak. W muzycznym show TVP wkrótce mają jednak zajść poważne zmiany. Najpierw rezygnację z udziału w „The Voice Kids” ogłosił Dawid Kwiatkowski. Wkrótce w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o jego możliwych następcach. Potencjalnymi kandydatami do roli trenera byli między innymi Blanka, Roksana Węgiel i Grzegorz Hyży. Największe szanse miała jednak ponoć Marina Łuczenko-Szczęsna. O jej angażu zrobiło się jeszcze głośniej, gdy gruchnęła wieść o odejściu z programu Cleo. Teraz pojawiły się nowe informacje, według których piosenkarka miała nie zrezygnować z posady w Telewizji Polskiej.

Natasza Urbańska wygryzła Marinę z „The Voice Kids”? „Zachwyciła zagranicznych twórców”

Doniesienia o odejściu z muzycznego show Cleo szły w parze z plotkami o zaangażowaniu do roli trenerki Nataszy Urbańskiej. Zarówno żona Janusza Józefowicza, jak i Marina Łuczenko-Szczęsna miały być powiewem świeżości i przyciągnąć przed ekrany nowych widzów. Okazuje się jednak, że partnerka Wojciecha Szczęsnego prawdopodobnie będzie musiała obejść się smakiem i zapomnieć o posadzie w TVP.

Dziennikarze Super Expressu podali, że Cleo wcale nie zrezygnowała z pracy przy „The Voice Kids”. - Nie wierzymy w żadne plotki i jedziemy dalej! - miała zdementować plotki gwiazda. Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, producenci będą mogli zatrudnić tylko jedną nową trenerkę. Według portalu nie będzie to Marina, lecz Natasza. Artystka miała bardzo spodobać się podczas zdjęć próbnych.

- Natasza zachwyciła zagranicznych twórców formatu „The Voice”. Byli zaskoczeni, że wcześniej nikt się o nią nie upomniał. (…) Uwielbia pracę z dziećmi, z pewnością będzie dla nich wielkim wsparciem. Nauczy ich nie tylko śpiewu, ale też tego, jak zachowywać się na scenie i odpowiednio dobrać układ choreograficzny - miało przekazać źródło SE.

Redakcja poleca

Zdjęcia do nadchodzącej edycji „The Voice Kids” mają ruszyć już pod koniec sierpnia, jednak efekty zobaczymy dopiero na przełomie roku. W programie ponoć nie zobaczymy Mariny. - W ostatniej chwili podjęto decyzję o tym, że nie będzie ona zaangażowana w ten format - czytamy na stronie portalu.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS