Obserwuj w Google News

Blanka nową trenerką w „The Voice Kids”? Jest komentarz gwiazdy

2 min. czytania
08.07.2023 18:50
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids” poszukuje nowego jurora. Lista chętnych na miejsce Dawida Kwiatkowskiego, który zrezygnował z udziału w show TVP, jest coraz dłuższa. Czy na fotelu trenera zasiądzie Blanka?

blanka-nową-trenerką-w-the-voice-kids-jest-komentarz-gwiazdy
fot. Artur Zawadzki/East News

Dawid Kwiatkowski niedawno poinformował o rezygnacji z miejsca w jury „The Voice Kids”. Wokalista zasiadał w fotelu trenera od samego początku emisji muzycznego programu. Producenci muszą więc znaleźć na jego miejsce nową gwiazdę, która oceniałaby młode talenty. Lista chętnych artystów, którzy marzą o współpracy z TVP, jest coraz dłuższa. Czy Telewizja Polska postawi na tegoroczną reprezentantkę Polski na Eurowizji? Blanka już skomentowała spekulacje o jej udziale w dziecięcym show.

Blanka jurorką „The Voice Kids”? Gwiazda Eurowizji rozwiała wątpliwości

Początkowo media ogłosiły, że następczynią Dawida Kwiatkowskiego zostanie Marina Łuczenko-Szczęsna. Później wszystkich doszły słuchy, że plotki o angażu żony Wojciecha Szczęsnego są mocno na wyrost. - Owszem, jest brana pod uwagę do zaproszenia na zdjęcia próbne, ale to niejedyna kandydatka, o której myśli produkcja w kontekście obsadzenia wolnego jurorskiego fotela - miało zdradzić źródło Plotka z Telewizji Polskiej.

Wkrótce media obiegła informacja, że trenerką może zostać Roksana Węgiel. O chęć zajęcia fotela jurora pytany był także Grzegorz Hyży. W końcu dziennikarze Party.pl porozmawiali z Blanką. Czy piosenkarka chciałaby oceniać dziecięce talenty? - Nie myślałam o tym, ale myślę, że jeśli byłaby taka opcja to oczywiście - powiedziała gwiazda. - Na pewno stawiałabym na to, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha - dodała.

Blanka jest w trakcie promocji jej nowej piosenki. Fanom wokalistki od razu spodobało się „ Boys Like Toys”. Zdaniem niektórych utwór może przebić popularnością „Solo”. Na nową propozycję Blanki możecie także głosować w Liście przebojów Radia ZET.

„BEJBA”! Wszystkie wersje „Solo” Blanki
6 Zobacz galerię
fot. Youtube: Eurovision Song Contest