Obserwuj w Google News

Cleo odchodzi z "The Voice Kids". Kto ją zastąpi?

2 min. czytania
20.07.2023 15:09
Zareaguj Reakcja

W jesiennej edycji programu TVP "The Voice Kids" będą aż dwie nowe jurorki. Okazuje się, że Cleo odeszła z talent show i na jej miejsce wejdzie inna gwiazda.

Cleo
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Marina Łuczenko nie będzie jedyną nową twarzą w nadchodzącej edycji "The Voice Kids". Jesienią w TVP pojawią się bowiem dwie nowe jurorki. Jedna zajmie miejsce Cleo, która pożegnała się z talent show.

"The Voice Kids": Cleo odchodzi z programu TVP

Jak podaje Pudelek, Marina Łuczenko to nie jedyna nowa jurorka nowej edycji "The Voice Kids". Portal jakiś czas temu ustalił, że piosenkarka zajmie miejsce Dawida Kwiatkowskiego. Teraz dotarł do informacji, że Cleo nie jest już związana z show jako jurorka.

Redakcja poleca

Informację potwierdziło anonimowe źródło portalu, które ma pracować na planie show.

To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie "The Voice Kids". Jej miejsce zajmie inna znana artystka.

Mimo kontaktu z mendżerem Cleo - Marcinem Owczarkiem, nie wiadomo, dlaczego piosenkarka nie wystąpi w nowych odcinkach "The Voice Kids". Mężczyzna nie udzielił komentarza w tej sprawie. Według źródła, to Cleo podjęła decyzję o nagłym odejściu, co miało być zaskoczeniem dla produkcji programu. Teraz twórcy "The Voice Kids" muszą na szybko szukać zastępstwa. Na razie nie wiadomo, kto oprócz Łuczenko zadebiutuje w roli nowej jurorki.

"The Voice Senior" 7: kiedy kolejna edycja programu TVP?

Talent show jest emitowany na antenie  TVP 2 od 1 stycznia 2018 roku. Do tej pory doczekał się 6. edycji. Ostatnia miała premierę 25 lutego 2023 roku. Osoba, która zwycięży poza możliwością nagrania singla w wytwórni Universal Music Polska, otrzymuje 50 tysięcy złotych. W ostatniej edycji nagrody pieniężne dostają również zdobywcy 2. i 3. miejsca. Jurorami 6. edycji "The Voice Kids" byli Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron.

TVP ma w planach kolejne edycje programów z serii "The Voice", w tym 7. edycję "The Voice Kids". Na razie nie zdradzono, kiedy zobaczymy odcinki programu. Prawdopodobnie jesienią 2023 roku.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Pudelek