Obserwuj w Google News

Marina Łuczenko nowym jurorem „The Voice Kids”? „Bym się sprawdziła”

Maria Czarniecka
2 min. czytania
20.05.2023 12:52

Marina Łuczenko jest częstym gościem w TVP, jednak wiele wskazuje na to, że może pojawiać się w telewizji publicznej jeszcze częściej. Wokalistka jest wymieniana jako kandydatka na jurora dziecięcej edycji „The Voice”. Skomentowała te doniesienia.

Marina Łuczenko jest częstym gościem w TVP, jednak wiele wskazuje na to, że może pojawiać się w telewizji publicznej jeszcze częściej. Wokalistka jest wymieniana jako kandydatka na jurora dziecięcej edycji „The Voice”. Skomentowała te doniesienia.
fot. Paweł Murzyn/East News

Jeszcze dekadę temu „Electic Bass” czy „Glam Pop” Mariny Łuczenko były hitami obowiązkowymi na każdej imprezie. Niestety potem kariera wokalistki nieco zwolniła. Marina związała się z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, z którym wyprowadziła się za granicę. Para doczekała się dziecka, któremu gwiazda poświęciła się w całości. Fani wokalistki dopiero rok temu doczekali się nowego, głośniejszego materiału.

Zobacz też:  Marina Łuczenko o trudach bycia żoną piłkarza. Życie w Turynie nie rozpieszcza

Marina Łuczenko nową gwiazdą TVP? Mówi o „The Voice Kids”

Marina Łuczenko dość często gości w TVP. Była zapraszana do śniadaniówki „Pytanie na Śniadanie”, a podczas ostatniego sylwestra zaśpiewała swój najnowszy singiel na scenie w Zakopanem. Wiele wskazuje na to, że dyrekcji spodobała się współpraca z gwiazdą, bo jest wymieniana jako pierwsza kandydatka do objęcia fotela jurora w „The Voice Kids”.

Wokalistka zabrała nawet głos w tej sprawie: - Jakieś tam podchody były, ale nie ma co się na ten temat rozgadywać, dopóki nie ma konkretów, nie ma co – powiedziała enigmatycznie w rozmowie z „Pudelkiem”.

Na tym jednak nie koniec. Łuczenko przyznała, że widzi się w tej roli, bo doskonale wie, jak to jest występować w młodym wieku na scenie.

Zobacz też:  Roksana Węgiel wraca do TVP? Szpila dla Mariny. "Nie dajemy pracy za ładne oczy"

- (…) myślę, że fajnie bym się sprawdziła, gdyby ktoś mnie wziął pod uwagę, tym bardziej, że jestem osobą, która jeździła na wiele festiwali, konkursów przed rozpoczęciem mojej medialnej kariery, totalnie wiem, jakie to uczucie być malutkim człowieczkiem i stać na scenie – dodała.

Nowy juror „The Voice. Kids”. Dawid Kwiatkowski zrezygnował z programu

Wakat w „The Voice Kids” pojawił się po odejściu Dawida Kwiatkowskiego z programu. Wokalistka długo współpracował z telewizją publiczną, jednak po czasie stwierdził, że pora zakończyć współpracę z produkcją muzycznego show.