Obserwuj w Google News

Syn Szczęsnego narzeka na sławę ojca. Wszystko nagrała Marina

1 min. czytania
16.11.2022 14:50
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to dumni rodzice małego Liama. Gwiazdy zabrały ostatnio chłopca do sali zabaw. Rodzinny czas przerwali jednak fani piłkarza, co bardzo nie spodobało się synowi Szczęsnego.

syn-szczęsnego-narzeka-na-sławę-ojca-marina
fot. Screen Instagram (@marina_official)

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Gwiazdy wzięły ślub w 2016 roku, a dwa lata później na świecie pojawił się ich syn Liam. Rodzina spędziła ostatnio miłe chwile na sali zabaw. Niestety odbijanie piłki ojca z synem zostało przerwane przez fanów Szczęsnego. 4-letni Liam nie omieszkał wyrazić swojego niezadowolenia, które wywołała nagła przerwa w zabawie.

Redakcja poleca

Fani przerwali zabawę Szczęsnego z synem. Bezcenna reakcja Liama

Marina postanowiła podzielić się z fanami rodzinnym czasem. Piosenkarka jak zwykle zadbała o to, by nie pokazać obserwatorom twarzy synka i opublikowała w sieci nagrania, na których widać, jak Liam bawi się z tatą. Wkrótce do Szczęsnego ustawiła się jednak kolejka chłopców, którzy poprosili piłkarza o podpisanie koszulek. Synek nie wydawał się zadowolony z takiego obrotu spraw.

Ile możesz pisać tych koszulek, Boże?!

- pytał zniecierpliwiony chłopiec, co wywołało uśmiech na twarzy jego rodziców.

marina-szczęsny-liam
fot. Screen Instagram (@marina_official)

Nieco rozbawieni byli też chłopcy czekający na autografy piłkarza, który z pewnością po krótkiej rozmowie z fanami powrócił do zabawy z ukochanym synem.

Myślicie, że z czasem Liam zrozumie popularność rodziców i przyzwyczai się do życia w blasku fleszy?

marina-liam
fot. Screen Instagram (@marina_official)