Obserwuj w Google News

Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w Opolu. Cios dla Ewy Krawczyk?

2 min. czytania
06.06.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Igor Krawczyk wystąpi na festiwalu w Opolu, gdzie wykona kilka przebojów z repertuaru ojca. Na scenie zajmie zaszczytne miejsce.

Krzysztof Krawczyk junior wystąpi w Opolu
fot. VIPHOTO/East News/Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Festiwal w Opolu 2023 zbliża się wielkimi krokami. Nie zabraknie tam największych polskich gwiazd. Jak się okazuje, wśród nich znajdzie się Krzysztof Igor Krawczyk, czyli syn zmarłego gwiazdora, Krzysztofa Krawczyka. Niedawno Krzysztof junior borykał się z trudnym stanem zdrowia. Okazuje się, że już czuje się lepiej. To będzie kolejny jego występ na tak dużej imprezie. Dla syna Krzysztofa Krawczyka z pewnością będzie to wielkie przeżycie, bo zajmie on miejsce, które jego ojciec miał w Trubadurach. Właśnie z tym zespołem wystąpi.

Krzysztof Igor Krawczyk wystąpi na festiwalu w Opolu. Zajmie zaszczytne miejsce

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły już dwa lata, ale pamięć o zmarłym artyście wciąż jest żywa. Ludzie kochają przeboje, które śpiewał, dlatego tego akcentu nie może zabraknąć na jednym z najważniejszych polskich festiwali — w Opolu. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a "Super Express" przekazał właśnie, że na scenie wystąpi syn zmarłego gwiazdora — Krzysztof Krawczyk junior. Mężczyzna w ostatnich tygodniach narzekał na kondycję psychiczną i mocno podupadł na zdrowiu. Okazuje się, że już czuje się lepiej, dlatego dostał zaproszenie na scenę, by wraz z Trubadurami zagrać największe ich przeboje. Na scenie zajmie miejsce, które przez lata należało do jego zmarłego ojca.

Redakcja poleca

- Krzysztof Krawczyk Junior czuje się już na tyle dobrze, że wystąpi z Trubadurami. Jego stan psychiczny znacznie się polepszył, a udział w wydarzeniu z pewnością będzie miał na niego pozytywny wpływ. Z przyjaciółmi ojca wykona utwory „Przyjedź mamo na przysięgę” i „Znamy się tylko z widzenia” – przekazał Super Express.

Dla Krzysztofa Igora Krawczyka występ z Trubadurami będzie miłą odskocznią od trudnych chwil, których doświadczał od śmierci ojca. Nie tylko miesiącami ciągnie się walka o spadek po ojcu, to jeszcze miał problemy z mieszkaniem i omal nie stracił dachu nad głową. Poza tym stale wymaga leczenia m.in. w związku z wypadkiem, którego doznał w przeszłości.

Nie wiadomo, jak na te doniesienia zareaguje wdowa po Krzysztofie Krawczyku. Biorąc pod uwagę jej relacje z pasierbem i walkę o otrzymanie całego spadku po Krzysztofie Krawczyku, może nie być zadowolona z faktu, że Igor śpiewa jego przeboje. Niezależnie od tego, występ Trubadurów z Krzysztofem Krawczykiem juniorem z pewnością przyciągnie dużą widownię.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl