Obserwuj w Google News

Syn Jarosława Jakimowicza zdradził prawdę o ojcu. Wielu się myliło

2 min. czytania
20.12.2022 15:09
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich konserwatywnych poglądów, których czasem w dość dosadny sposób nie boi się przedstawiać w internecie czy też na antenie TVP. Syn gwiazdora telewizji publicznej, Jovan, zdradził, co zrobiłby jego ojciec, gdyby dowiedział się, że jego dziecko nie jest heteroseksualne.

Jarosław Jakimowicz
fot. TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz niejednokrotnie szokował internautów. Niedawno tabloidy huczały o aferze związanej z Pawłem Delągiem – gwiazdor TVP i aktor z „Młodych wilków” sugerował, że jego kolega po fachu jest gejem. Głośno było także po wideo opublikowanym w maju, kiedy Jarosław Jakimowicz wspinał się na krzesło, aby ściągnąć flagę LGBT. Nerwy puszczały mu również w rozmowach z internautami. Syn Jarosława Jakimowicza ujawnia, jaki naprawdę jest ojciec.

Zobacz także:  Skandal w TVP. Prowadzącemu puściły nerwy. "Jezu, przestań, Jarek!" [WIDEO]

Syn Jarosława Jakimowicza ujawnia prawdę o ojcu

Jovan Jakimowicz udzielił wywiadu „Plejadzie”. Opowiedział w nim między innymi o swoich relacjach z ojcem. Chociaż poglądy potrafią poróżnić, to najważniejszy jest wspólnie spędzony czas.

- Dzisiaj też widujemy się rzadko, choć utrzymujemy stały kontakt. Każdy chodzi swoimi ścieżkami. Kiedy już się widzimy, celebrujemy nasz czas. Różnice światopoglądowe są całkowicie normalne. Wątpię, żeby ze wszystkimi można się było dogadać – tłumaczył Jovan Jakimowicz, na co dzień studiujący stosunki międzynarodowe w Londynie.

Czy Jarosław Jakimowicz rzeczywiście jest tak konserwatywny? Co, jeśli syn wyznałby, że zakochał się w mężczyźnie? Okazuje się, że rodzicielska miłość pokonałyby wszystkie uprzedzenia.

Redakcja poleca

- Wiem, że na ojca zawsze mogę liczyć i to jest dla mnie najważniejsze. Z zewnątrz tata wygląda na radykała, który nie zaakceptowałby syna geja, ale tak nie jest. Kiedyś powiedział mi, że gdybym poczuł, że kocham mężczyznę albo jestem biseksualny, będzie mnie akceptował i kochał. Wierzę mu i mam to z tyłu głowy – mówił Jovan Jakimowicz dla „Plejady”.

22-latek dodał, że niektóre wypowiedzi ojca bywają wyrwane z kontekstu. Syn gwiazdora TVP mieszkał kilkanaście lat w Hiszpanii, w tolerancyjnym domu. Nie widzi nic złego w związkach osób tej samej płci. Dodał, że dorastanie w rodzinie homoseksualnej jest lepszą opcją niż wychowywanie się w rodzinie, która nie daje miłości lub mieszkanie w domu dziecka.

RadioZET.pl/Plejada.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News