Obserwuj w Google News

Jakimowicz nie przyznaje się do tego romansu. Co łączyło go z Jolą Rutowicz?

Patryk Wołosz
2 min. czytania
05.12.2022 12:26
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz od lat jest obecny na szklanym ekranie. Dawniej znany był przede wszystkim jako aktor, celebryta i... kochanek Jolanty Rutowicz. Co tak naprawdę łączyło go z gwiazdą "Big Brothera"?

Jakimowicz nie przyznaje się do tego romansu. Co łączyło go z Jolą Rutowicz?
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Jarosław Jakimowicz sprawdził się w wielu rolach. Jako aktor zasłynął dzięki "Młodym wilkom". Sukces produkcji sprawił, że do Jakimowicza zaczęły spływać nie tylko oferty od reżyserów, ale także od producentów programów telewizyjnych. W 2008 wziął udział w popularnym reality show "Big Brother VIP", a później wraz z Jolantą Rutowicz zaczął prowadzić program "J&J, czyli Jola i Jarek". Tym samym utorował sobie drogę na łamy magazynów plotkarskich.

Zobacz także: Jakimowicz wściekł się na TVN za reportaż o JPII. Padło kuriozalne porównanie!

Gwiazdor TVP romansował z Jolantą Rutowicz?

Jola i Jarek w " Big Brotherze" tworzyli naprawdę dobry duet — na tyle zgrany, by ludzie zaczęli mówić o ich romansie. Początkowo Jakimowicz nie przejmował się plotkami. Po czasie wyznał, że stosował się jedynie do zaleceń producentów programu.

Widzowie chcieli wyrzucić Rutowicz. Producenci zapytali mnie, czy mogą zrobić z nas parę. Zgodziłem się i potraktowałem to jako kolejną rolę do zagrania — miał powiedzieć gwiazdor TVP (za: Lelum.pl).

Medialny romans zdecydowanie nie sprzyjałby budowaniu relacji małżeńskiej pomiędzy Jakimowiczem, a jego ówczesną żoną, Joanną Sarapatą. W związku z tym Jakimowicz miał uzyskać od swojej małżonki pozwolenie na "zagranie" kochanka Rutowicz.

Dzięki upozorowanemu romansowi aktor i jego rzekoma kochanka doszli do finału programu, a na końcu zarobili aż 150 tysięcy złotych. Nie był to jednak jedyny przypadek, w którym prezenter TVP Info zdecydował się na szokujący krok, by zarobić trochę pieniędzy. Przypominamy, że w 2013 roku aktor został twarzą... skupu katalizatorów. W związku z tym, jak czytamy w serwisie Teleshow WP, na stałe przylgnął do niego pseudonim "Katalizator".

Zobacz także: Jakimowicz naśmiewa się z Lecha Wałęsy. Internauci wściekli: „Smród i upadek człowieka”
 

Kariera Jarosława Jakimowicza: od aktora do twarzy TVP Info

Teraz kariera Jakimowicza zmierza w zupełnie innym kierunku. Gwiazdor przerwał przygodę z aktorstwem i zaczął spełniać się jako prezenter Telewizji Polskiej. Jest znany z takich programów jak "Pytanie na śniadanie Extra" i "W kontrze".

Nadal trudno jest mu pozbyć się łatki kontrowersyjnego celebryty. Jakiś czas temu Jarosław trafił na celownik prokuratury. W swojej autobiografii były aktor opisał swoje spotkanie z handlarzem ludźmi.

 "Pojechałem do mafijnego mieszkanka — takie miejsca zupełnie mnie nie przerażały, dobrze znałem ten klimat. Usiadłem, czekałem. Nagle drzwi się otworzyły i obok sprawcy całego zamieszania stanęła dwunastoletnia dziewczynka" — czytamy w "Życie jak film".

Jak donosi Press.pl, Jarosław Jakimowicz początkowo próbował tłumaczyć, że sytuacja opisana w książce jest "wizją artystyczną". Jak było naprawdę? Być może nigdy się tego nie dowiemy.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl/Lelum.pl