Zamknij

Jarosław Jakimowicz znów uderza w Pawła Deląga. „Kanalia, zdrajca, oszust”

21.09.2022 14:44

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny uderza w Pawła Deląga. Zaczęło się od tego, że aktor skomentował pomysł kontynuacji „Młodych Wilków” oraz odniósł się do telewizyjnej kariery swojego kolegi. Wtedy też Jarosław Jakimowicz zarzucił mu liczne oszustwa, a także bycie gejem oraz zagroził opublikowaniem listy partnerów. Teraz znów nie daje o sobie zapomnieć.

Jarosław Jakimowicz Paweł Deląg
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Jarosław Jakimowicz poniesie konsekwencje za swoje słowa? Paweł Deląg zapowiedział, że będzie się konsultować ze swoimi prawnikami. W jednym z ostatnich wywiadów odniósł się nawet do zarzutów odnośnie swojej orientacji.

- I - teraz jest ten moment, kiedy to powiem – jest to dla mnie ważne jako dla heteroseksualnego mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem – mówił Paweł Deląg. Jednak Jarosław Jakimowicz nie odpuszcza.

Zobacz także: Paweł Deląg o swojej orientacji seksualnej. „Czuję się niezręcznie, mówiąc to”

Jarosław Jakimowicz znów uderza w Pawła Deląga

- Inteligencja, filozofia, mądrości, ale ZERO prawdy. Spektakl delonga w mediach to już jego rola życia, ale zero prawdy. Zdemoralizowana postawa popierana przez zdemoralizowane środowisko i propagowane przez zdemoralizowane media. Media ani jednego pytania o kontakty z mężczyznami. Przez 30 lat byłem lojalny. Przez 30 lat nie wypowiadałem się na temat tego człowieka – tak Jarosław Jakimowicz zaczął swój wpis na Instagramie.

Gwiazdor TVP przyznał, że skoro Paweł Deląg po raz kolejny poczuwa się do komentowania jego kariery, to on mówi dość. Wtedy też dosadnie napisał, co myśli o byłym już koledze z planu „Młodych Wilków”.

- Nie będzie tego robił ktoś, kto jest kanalią, zdrajcą, oszustem i człowiekiem bez honoru. Orientacja to drugi plan, chociaż jak widać, wszyscy wolą się na tym koncentrować. Idealne, żeby dowalić Jakimowiczowi, przecież to wstrętny Pisior – napisał Jarosław Jakimowicz.

Następnie prezenter TVP przeszedł do kwestii oszustwa. Chodzi tutaj o sprawę sprzed pięciu lat, kiedy w mediach pojawiła się informacja, że role Piotra Szwedesa i Jarosława Jakimowicza w nowej części „Młodych Wilków” zostały mocno okrojone. Gwiazdor TVP ma Pawłowi Delągowi za złe, że ten zgodził się na udział w kontynuacji filmu, tym samym łamiąc pewne przyrzeczenie.

- Ten typ w najbardziej podły sposób dla kariery, pieniędzy oszukał nas, swoich przyjaciół ‼️ Byliśmy umówieni, że wszyscy za wszystkich i wszyscy za jednego, a ta kanalia myślała, że nas przechytrzy. […] Otwórzcie internet i popatrzcie, do czego ja się odnoszę? Do orientacji? Nie, do kłamstwa‼️ – czytamy.

- Moraliści. Filozof z psem na ręku. Zdemoralizowanie, które powoduje akceptacje kanalii tylko dlatego, że pluje w ich ulubionym kierunku. ŻENADA – podsumował Jarosław Jakimowicz.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS