Obserwuj w Google News

Jakimowicz uderza w Dowbora i grozi: „Ja wam zrobię czystkę”

3 min. czytania
22.08.2022 19:24
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz znów uaktywnił się w mediach społecznościowych. Tym razem zareagował na komentarz Macieja Dowbora. Zagroził prezenterowi, że ujawni jego rzekome rodzinne problemy. Internauci są zniesmaczeni. "Wstyd, panie Jarku".

Maciej Dowbor i komentarz Jakimowicza
fot. Instagram/@maciej_dowbor/screen

Jarosław Jakimowicz w ostatnich dniach znowu stał się bohaterem afery, w której oskarżył aktora Pawła Deląga o to, że od lat ukrywa fakt, że jest homoseksualistą. Obydwaj aktorzy przed laty mieli okazję grać w filmie „Młode Wilki”, który był wielkim hitem lat 90. W związku z pojawieniem się pogłosek o możliwym powstaniu trzeciej części obrazu, o komentarz poproszony został właśnie Deląg. Jak stwierdził, film ten nie miał znaczącego wpływu na jego karierę – podobnie jak na losy wielu innych osób. Wskazał tam m.in. Jarosława Jakimowicza, dodając, że ten robi ostatnio błyskotliwą karierę telewizyjną.

Redakcja poleca

Te słowa nie spodobały się Jakimowiczowi, który od razu w mediach społecznościowych przypuścił ostry atak – i to w taki sposób, z jakiego jest w sieci dobrze znany. Gwiazdor TVP niejednokrotnie nie szczędzi wyzwisk i stosuje nienawistną retorykę. We wpisie przeciw „Pedelongowi”, jak określił Deląga, zagroził, że upubliczni listę jego rzekomych partnerów.

Paweł Deląg zareagował na te słowa z pełnym spokojem, informując, że nie będzie ich komentował, a sprawą zajmą się jego prawnicy.

Okazuje się, że sprawa ta ma swój dalszy ciąg, bowiem pod jednym z wymownych postów Deląga, Jakimowicz wypatrzył komentarz Macieja Dowbora, który także mu się nie spodobał. Prezenter chwali aktora za jego postawę i dodaje słowa, które – jak widać – Jakimowicz odebrał bardzo osobiście:

Brawo Ty, Paweł. I pieprzyć ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu są gotowi na wszystko – napisał Dowbor.

Zobacz także: Zwycięzca „Must Be The Music” został księdzem. „Show-biznes nie miał tego, czego szukałem”

Jarosław Jakimowicz uderza w Macieja Dowbora i grozi: „Ja wam zrobię czystkę”

Na reakcję Jakimowicza w mediach społecznościowych nie trzeba było długo czekać. Przed kilkoma godzinami zamieścił wpis, w którym grozi, że ujawni osobiste problemy Macieja Dowbora i jego żony – Joanny Koroniewskiej.

Oooo, kolega Dowbor się uaktywnił i w tak piękny sposób postanowił opisać moją osobę. Póki co będę dyskretnym, ale może wytłumaczysz, jaki to problem rodzinny macie, z którym odwiedzaliście specjalistów lekarzy w ciągu ostatnich kilku lat? – pyta Jakimowicz w słowach kierowanych do Dowbora.

Tak, tak – dokładnie o tym myślę. Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na twoją reakcję OŁÓWKU i będziesz zszokowany skąd ja to mogę widzieć. Hamuj ołówek, radzę ci, hamuj – grozi.

Redakcja poleca

Skończyła się moja lojalność i przyglądanie jak te .... bez charakteru pozwalają siebie. Skończyło się nadstawianie drugiego policzka. Chcesz, chcecie, to ja wam zrobię czystkę w środowisku – pisze Jakimowicz.

Co ciekawe, pod wpisem gwiazdora TVP pojawiły się nie tylko oklaski, ale także bardzo wiele komentarzy od internautów, których wypowiedzi Jakimowicza bardzo oburzają. Komentujący uważają, że aktor, który robi karierę w TVP, upada w swoich komentarzach i groźbach coraz niżej.

Panie Jarosławie, Pana komentarze są Pana wizytówką. Wydawało się, że nie można niżej a Pan puka od dołu? Czas zacząć żyć swoim, może niezbyt udanym, ale jednak swoim życiem.

Problem ma chyba Pan i już czas odwiedzić specjalistę to nie wstyd chodzić do psychiatry. Chyba pora wydorośleć, bo posty i te zaczepki to rodem z podstawówki.

Panie Jarku wstyd ogromny wstyd!

No niestety, tym razem już kompletne dno. Pewne wpisy nie pozostają bezkarne. Na wiele z nich znajdzie się niejeden paragraf. I to zarówno z oskarżenia prywatnego, jak i ze strony instytucji, w tym – społecznych – piszą poruszeni internauci.

Czy Jarosław Jakimowicz się zreflektuje? Trudno tego oczekiwać.