Zamknij

Jakimowicz naśmiewa się z Lecha Wałęsy. Internauci wściekli: „Smród i upadek człowieka”

02.09.2022 13:18

Jarosław Jakimowicz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał Lecha Wałęsę, korzystającego z zabiegów w sanatorium. "W drodze na księżyc" - podpisał. Internauci są oburzeni.

Jarosław Jakimowicz
fot. Instagram/@jarosław.jakimowicz/screen

Jarosław Jakimowicz wyrósł w ostatnich latach do miana jednej z największych „gwiazd” TVP, gdzie m.in. prowadzi program „W kontrze” - od niedawna z Anną Popek. Nie stroni w nim od wielu kontrowersyjnych opinii i często prezentuje poglądy oparte na stereotypach i uprzedzeniach. Język jego wypowiedzi jest daleki od poprawnego.

Swoje opinie Jakimowicz szerzy także w mediach społecznościowych, gdzie ucieka się do atakowania innych osób, znanych z mediów. Bardzo łatwo można mu „podpaść”, o czym przekonał się niedawno choćby Paweł Deląg, który skomentował karierę Jakimowicz w telewizji Kurskiego.

Teraz gwiazdor TVP postanowił wyśmiać byłego prezydenta – Lecha Wałęsę.

Zobacz także: Maciej Orłoś nie płacił podatków? Ma zalegać w US na astronomiczną kwotę

Jakimowicz naśmiewa się z Lecha Wałęsy. „Smród i upadek człowieka”

Jarosław Jakimowicz pokazał na Instagramie zdjęcie Lecha Wałęsy z jego pobytu w sanatorium. Na fotce widać byłego prezydenta w trakcie jednego z zabiegów, który wymagał założenia specjalnego „kombinezonu”. Zdjęcie to zestawił ze swoim ujęciem w specjalnych spodniach, wykonane prawdopodobnie w jakimś salonie SPA. Opatrzył to krótkim komentarzem:

Zostawię Otułe tam i wracam. W drodze na księżyc.

Trudno przewidzieć, jakie intencje kierowały Jakimowiczem do zmontowania tego typu wpisu, jednak internauci są zdania, że to nic innego jak wyśmiewanie byłego prezydenta. Post wywołał mnóstwo oburzenia, któremu internauci dali upust pod wpisem dawnego „Młodego Wilka”:

Po prawej jest Pan, człowiek, który w życiu wiele osiągnął. Po lewej zaś smród i upadek człowieka...

Nie ma wystarczających słów w języku polskim, żeby określić tę głupotę.

Jednak jesteś pan dzban i lokalny gamoń nic więcej...

Panie Jarek, władza się zmieni, ochronka zniknie i będzie paka, co? Dlatego robisz z siebie pajaca, by schronić się pod parasolem Zera? – piszą zbulwersowani komentujący.

Niedawno w sprawie Jarosława Jakimowicza i jego komentarzy wypowiedział się sam Jacek Kurski. Prezes TVP stwierdził, że poglądy, które w mediach społecznościowych prezentuje aktor, są jego prywatnymi opiniami, a TVP nie bierze za nie odpowiedzialności.